Pozostałe orzechy

Są 4 produkty.

W tej kategorii odnajdziecie Państwo pozostałe gatunki orzechów, najbardziej popularną mieszankę orzechów i suszonych owoców - czyli mieszankę studencką w różnej gramaturze oraz chipsy kokosowe. Oferowane przez nas produkty dostępne są także w wersji ekologicznej.

Mieszanka orzechów to świetna przekąska zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W swoim składzie zawiera między innymi orzech nerkowca czy popularne orzeszki ziemne. Może być świetną alternatywą dla niezdrowych, tłustych i przetworzonych chipsów. Nasza propozycja to jednak samo zdrowie i bogactwo składników mineralnych. Orzechy niezależnie od rodzaju, kraju pochodzenia czy smaku zawierają bardzo ważne w procesie pracy mózgu kwasy jedno i wielonienasycone Omega-3, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nazywane są zresztą, nie bez powodu zdrowymi tłuszczami. Ich spożywanie rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia.

Chipsy kokosowe, które także możecie Państwo odnaleźć w naszej ofercie to również doskonała alternatywa dla wieczornego filmu z paczką tradycyjnych chipsów. Te proponowane przez nas to chipsy w 100% naturalne, które zawierają podobnie jak orzechy - nienasycone kwasy tłuszczowe. Sięgnijmy po nieco inne źródło przyjemności, czyli chipsy kokosowe, które nie tylko fantastycznie smakują, ale nie spowodują również odkładania się niechcianego tłuszczyku oraz problemów z sercem i podwyższonym cholesterolem.
 

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe