Pozostałe octy

Jest 10 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,39 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 6,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,59 zł
10,99 * 11,40 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 37,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 19,76 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 23,49 zł

Ocet spożywczy to niezwykle popularny i uniwersalny produkt, który każda domowa gospodyni posiada w swojej kuchni. Ocet znajduje swoje zastosowanie nie tylko podczas przygotowywania codziennych posiłków i dań, sprawdza się również w celach kosmetycznych, leczniczych i jako naturalny środek czyszczący. W niniejszej kategorii przedstawiamy Państwu inne octy, które możecie znaleźć w naszej ofercie i które z powodzeniem mogą zastąpić  popularny ocet spożywczy.

Polecamy w szczególności:

  • ocet kokosowy - ocet o charakterystycznej, białej barwie, który powstał poprzez fermentację wody kokosowej. Cechuje go ostry smak i intensywna kwasowość. Zawiera potas, wapń, żelazo, cynk, sód oraz magnez.
  • ocet ume su - ocet, który powstał dzięki fermentacji japońskich śliwek Ume. Charakteryzuje go pikantny, słony smak z domieszką kwasowości.
  • ocet ryżowy genmai su - Delikatny ocet, który charakteryzuje się jasną, miodową barwą. Ocet ryżowy genmai su otrzymuje się poprzez fermentację ryżu i grzyba Aspergillus oryzae.
  • krem na bazie octu balsamicznego z modeny - to produkt, który powstał z połączenia octu balsamicznego z Modeny i gotowanego moszczu winogronowego. Jest bardzo gęsty. Charakteryzuje go słodko-kwaśny smak.

Przedstawione w niniejszej kategorii octy znajdują swoje zastosowanie podczas przygotowywania wielu dań. Stanowią idealny dodatek do mięs, sałatek, sosów, dressingów, surówek, zup, dipów, marynat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego.
 

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe