Kawa rozpuszczalna

Są 24 produkty.
21,99 * 29,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,19 zł
9,99 * 10,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,19 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 43,68 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 21,19 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,99 zł
107,10 * 124,95 zł
41.65*35.7 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 96,75 zł
35,70 * 41,65 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,25 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł
27,15 * 29,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,46 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,46 zł
16,91 * 20,58 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 12,44 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 28,83 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 36,34 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 28,67 zł
32,24 * 32,60 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 24,63 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 25,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 44,35 zł
32,84 * 33,19 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 33,05 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 28,34 zł

Kawa rozpuszczalna jest produktem, cenionym przede wszystkim ze względu na szybkość i prostotę jej przyrządzenia. Jej smak jest bardzo subtelny, łagodny i delikatny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kawy rozpuszczalne najwyższej jakości, które zadowolą podniebienia wielu kawoszy.

Kawę rozpuszczalną przygotowuje się z ekstraktu kawy suszonej. Wyciąg otrzymany zostaje poprzez zaparzenie ziaren kawy mielonej. Następnie wodę usuwa się z ekstraktu po to, aby wytworzyć suche, drobne elementy, które rozpuszczą się po zalaniu ich wodą.

Kawy w naszej ofercie znajdują się w opakowaniach o różnej pojemności. Oferujemy także kawy rozpuszczalne w saszetkach. Wszystkie nasze kawy nie tylko świetnie smakują, są także sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty zawierają składniki typowe dla dobrej klasy kaw rozpuszczalnych tj: wapń, magnez, cynk, mangan.

W ofercie mamy także kawy bezkofeinowe - to najlepsza kawa dla kobiet w ciąży oraz osób borykających się z nadciśnieniem. Polecamy w szczególności kawy, które przygotowane zostały z ziaren ekologicznych, pochodzących z certyfikowanych upraw oraz kawy rozpuszczalne o wyjątkowych smakach, zawierających ekstrakty np. z żołędzi czy dodatek ziaren robusty.

Rodzaje kawy rozpuszczalnej

Jakie są najpowszechniejsze rodzaje kawy rozpuszczalnej? Nie każdy wie, że sekret tkwi w metodzie obróbki.

Rynek zdecydowanie zmonopolizowała kawa liofilizowana. Proces ten polega na wstępnym zamrożeniu ekstraktu kawowego, a następnie na usunięciu z niego wody w postaci lodu na drodze sublimacji. Korzyścią takiego procesu są niezmienione wartości odżywcze napoju. Mała czarna liofilizowana powstaje najczęściej z dwóch gatunków kawy – robusty i arabiki. Kawa Jacobs rozpuszczalna czy też kawa rozpuszczalna Davidoff są właśnie przykładami tego typu kawy.

Drugim sposobem obróbki jest suszenie rozpyłowe. To sposób polegający na wytrącaniu suchego proszku z cieczy poprzez suszenie gorącym gazem. Wyschnięty ekstrakt tworzy charakterystyczne granulki, które nie tracą aromatu zmielonej wcześniej kawy, ale smak jest nieco mniej intensywny na skutek działania wysokich temperatur.

Z kolei rozpuszczalna kawa aglomeryzowana – podobnie jak ta uzyskiwana na drodze suszenia rozpyłowego – również występuje w postaci granulek.

Najlepsza kawa rozpuszczalna w Bee.pl – Jacob’s, Mount Hagen, Davidoff i inne

Dobra kawa rozpuszczalna, ulubiony deser, książka w dłoni – brzmi jak idealnie spędzony wolny czas? Pod warunkiem że pierwszy element – czyli rozpuszczalna kawa w Twojej filiżance – będzie najwyższej jakości. Jeśli jesteś tego samego zdania, czas wyruszyć na zakupy. U nas znajdziesz najbardziej cenione marki wśród kawoszy. Kawa rozpuszczalna Nescafe Gold, Jacobs, Mount Hagen czy Davidoff w różnych odsłonach znajdziesz na naszych półkach sklepowych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wypróbuj także różne rodzaje kawy rozpuszczalnej w wersji ekologicznej z różnych zakątków świata. Polecamy kawę Pizca del Mundo, Oxfam Fair Trade czy Dary Natury – rozkoszuj się nie tylko zniewalającym aromatem, ale i naturalnym smakiem! Kawa z dodatkiem korzennych przypraw, korzeniem cykorii czy mocna kawa zbożowa, to Ty wybierasz, jaki smak chcesz, aby towarzyszył Ci o poranku. A po zakupie wystarczy zalać ją gorącą wodą i rozkoszować się jej aromatem.

Kawa bezkofeinowa rozpuszczalna – dla wrażliwych na kofeinę

Dobrej jakości kawa bezkofeinowa (a tylko taką znajdziesz w naszej ofercie!) nie różni się niczym od małej czarnej z dodatkiem kofeiny. Wiadomo jednak, że kofeina nie wszystkim służy. Kawa typu decaf nie ma właściwości pobudzających, dlatego jest to polecany wybór dla osób, które piją kawę wiadrami. Taki napój ma także mniejsze oddziaływanie na trawienie, stąd jeśli tradycyjna kawa za bardzo angażuje Twój układ trawienny, może warto sięgnąć po jej bezkofeinową alternatywę?

Przychodzimy z pomocą – nie musisz się martwić, na naszych sklepowych półkach znajdziesz swoją ulubioną decaf. Co powiesz na popularną Nescafe Classic w wersji bez kofeiny, za to o mocnej nucie kawowej i niskiej kwasowości? Jeśli wolisz arabicę, mamy dla Ciebie rozpuszczalną kawę decaf Mount Hagen.

Alkaliczne kawy rozpuszczalne z grzybami reishi

Dla koneserów ciekawych połączeń smakowych, jeśli chodzi o napoje kawowe, warto polecić najnowszy trend, jakim są rozpuszczalne kawy alkaliczne z grzybami Reishi. Warto wspomnieć, że jest ona całkowicie bezpieczna dla kobiet w ciąży oraz młodych mam karmiących piersią. Co więcej, dostarcza ona organizmowi ponad 400 minerałów i pierwiastków śladowych – wszystko przy wypiciu tylko jednej filiżanki kawy!

Grzyb Reishi jest nazywany potocznie królową grzybów. A to z powodu jego licznych właściwości prozdrowotnych. Dowiedziono także, że ekstrakt w kawie ma kilkakrotnie silniejsze działanie niż spożywanie zmielonego grzyba Reishi – stąd to dość nietypowe połączenie.

W Bee oczywiście nie mogło zabraknąć kawy rozpuszczalnej Reishi. Co więcej mamy kilka jej rodzajów. Co wybierasz? Kawę z Reishi i ashwagandą, macą czy może bardziej egzotyczna odsłona z dodatkiem grzybów: soplówka jeżowata i maczużnik chiński? Zachęcamy do zakupów!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe