Kawa rozpuszczalna

Jest 150 produktów.
-4%
w magazynie
-8%
w magazynie

Kawa rozpuszczalna jest produktem, cenionym przede wszystkim ze względu na szybkość i prostotę jej przyrządzenia. Jej smak jest bardzo subtelny, łagodny i delikatny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kawy rozpuszczalne najwyższej jakości, które zadowolą podniebienia wielu kawoszy.

Kawę rozpuszczalną przygotowuje się z ekstraktu kawy suszonej. Wyciąg otrzymany zostaje poprzez zaparzenie ziaren kawy mielonej. Następnie wodę usuwa się z ekstraktu po to, aby wytworzyć suche, drobne elementy, które rozpuszczą się po zalaniu ich wodą.

Kawy w naszej ofercie znajdują się w opakowaniach o różnej pojemności. Oferujemy także kawy rozpuszczalne w saszetkach. Wszystkie nasze kawy nie tylko świetnie smakują, są także sprzedawane w atrakcyjnych cenach. Nasze produkty zawierają składniki typowe dla dobrej klasy kaw rozpuszczalnych tj: wapń, magnez, cynk, mangan. W ofercie mamy także kawy bezkofeinowe - to najlepsza kawa dla kobiet w ciąży oraz osób borykających się z nadciśnieniem. Polecamy w szczególności kawy, które przygotowane zostały z ziaren ekologicznych, pochodzących z certyfikowanych upraw oraz kawy rozpuszczalne o wyjątkowych smakach, zawierających ekstrakty np. z żołędzi czy dodatek ziaren robusty.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe