Alcalia Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

Promocja:
Nawadniaj się
Alcalia to naturalnie alkaliczna woda mineralna z unikalnie wysokim pH 9,36 - to pH dużo wyższe niż w zwykłej wodzie. Alcalia jest wyjątkowa, bo wydobywamy ją z wyjątkowego miejsca. Nasze źródło ukryte jest w krystalicznie czystych górach, aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. To jedno z...

4.59

Cena za L : 3.06zł

Dodaj do schowka

Opis

Woda jest całkowicie niezbędna do funkcjonowania organizmów na naszej planecie. Jej właściwości są nieocenione, jednak nie każda woda jest tak samo wartościowa. Dbając o Twoje zdrowie i nawodnienie, wprowadziliśmy do naszej oferty niegazowaną wodę marki Alcalia. która charakteryzuje się zdecydowanie wyższym poziomem pH.

Równowaga kwasowo-zasadowa jest kluczowa dla zachowania zdrowia. Woda Alcalia posiada pH o odczynie zasadowym na poziomie 9,36, wspierając odkwaszanie organizmu. W ten sposób zwiększa się poziom nawodnienia ciała, co jest kluczem do pełni sił każdego dnia.

Woda ta zostaje wydobywana ze źródła, które znajduje się aż 1200 metrów pod powierzchnią ziemi. Jest to tak głębokie miejsce, że woda wypływa z niego już w temperaturze 50 stopni Celsujsza. To właśnie głębokość zapewnia tak wysokie pH, które jest jej charakterystyczną cechą.

Zalecane picie dwóch litrów wody będzie niezwykle proste z marką Alcalia. Twój organizm z pewnością odczuje, że to wartościowy produkt, do którego warto wracać. W ten sposób picie wody stanie się całkowicie naturalne, a przecież nawyk ten jest niezwykle zdrowy.

Alcalia to producent wody, który już od lat dostarcza najwyższej jakości produkty w przystępnych butelkach. Ich woda charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem zasadowości, co wyróżnia ją na tle innych produktów. Nic więc dziwnego, że ma już wielu fanów, którzy z chęcią do niej wracają.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym i zaciemnionym miejscu. Chronić przed przemrożeniem i nasłonecznieniem. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Velingrad Alcalia zawiera ponad 1,5 mg/l fluorków. Nie powinna być regularnie spożywana przez niemowlęta i dzieci poniżej 7 roku życia.

Dane producenta/dystrybutora

MWS Sp. z o.o. Sp. k., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Alcalia Naturalna woda mineralna niegazowana 1.5 l

  • Producent: Alcalia
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900334017468
  • EAN: 5900334017468
  • Wymiary: 32 x 8 x 8 cm

Inni Klienci kupili również