BESTSELLER Biostar Tabletki do zmywarek 50 szt.

Biostar Tabletki do zmywarek 50 szt.

BIO tabletki do zmywarek skutecznie usuwają wszystkie zabrudzenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia, a ich bezpieczeństwo dla środowiska zostało potwierdzone certyfikatem EU Ecolabel. Ich innowacyjna formuła zawiera sodę w 100% pochodzenia naturalnego oraz aktywny tlen, który skutecznie usuwa...

35.99 zł

-16%

42.99 zł

Cena za szt. : 0.72zł

Dodaj do schowka

Opis

BIO tabletki do zmywarek skutecznie usuwają wszystkie zabrudzenia pozostawiając czyste i lśniące naczynia, a ich bezpieczeństwo dla środowiska zostało potwierdzone certyfikatem EU Ecolabel. Ich innowacyjna formuła zawiera sodę w 100% pochodzenia naturalnego oraz aktywny tlen, który skutecznie usuwa osady z kawy i herbaty. Dodatkowo Naturalny Czynnik Bioaktywny z probiotykami zawierający bezpieczne, specjalnie wyselekcjonowane szczepy probiotyczne, w naturalny sposób usuwa pozostałości z tłuszczu, skrobi i białka zapewniając higienę wnętrza zmywarki oraz zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Składniki - Biostar Tabletki do zmywarek 50 szt.

5-15% związki wybielające na bazie tlenu, <5% polikarboksylany, <5% fosfoniany, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy.

Sposób przygotowania i przechowywania

Dozowanie: 1 tabletka/1 cykl zmywania – niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody. W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dH/30fH w celu wzmocnienia skuteczności mycia zaleca się stosowanie soli ochronnej oraz płynu nabłyszczającego. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Unikać przemrożenia. Data ważności na opakowaniu.UWAGA. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Zawartość/pojemnik usuwać odpowiednich pojemników zgodnie z lokalnym systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.

Dane producenta/dystrybutora

GRUPA INCO S.A. 00-519 Warszawa ul. Wspólna 25

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biostar Tabletki do zmywarek 50 szt.

  • Producent: Biostar
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498026986
  • EAN: 5900498026986
  • Wymiary: 18 x 19 x 7 cm