BoboVita Jabłka jagody i gruszki Williamsa po 4 miesiącu 125 g
- BoboVita
-
8591119253873
Jabłka, jagody i gruszki Williamsa to idealna propozycja dla najmłodszych, którzy zaczynają swoją przygodę z różnorodnymi smakami. Ten produkt, stworzony z myślą o dzieciach po 4. miesiącu życia, spełnia rygorystyczne normy jakościowe, co gwarantuje bezpieczeństwo i zdrowie malucha. Dzięki delikatnej konsystencji, jest łatwy do spożycia i doskonale wpasowuje się w dietę niemowląt.
Bezpieczeństwo i jakość
Każdy składnik został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić najwyższą jakość. Owoce pochodzą od sprawdzonych dostawców, co gwarantuje ich świeżość i naturalny smak. Co ważne, produkt nie zawiera:
- konserwantów
- barwników
- wzmacniaczy smaku
To sprawia, że jest to zdrowa alternatywa dla innych przekąsek, idealna dla dzieci, które dopiero zaczynają eksplorować nowe smaki.
Naturalny smak i skład
Bez dodatku cukru, ten produkt zawiera jedynie naturalnie występujące cukry, co czyni go odpowiednim wyborem dla najmłodszych. Delikatna słodycz jabłek, połączona z aromatem jagód i gruszek, tworzy harmonijną kompozycję, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluchowi. Dzięki starannie dobranym składnikom, rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci otrzymują to, co najlepsze.
Idealne uzupełnienie diety
Produkt ten jest przeznaczony do uzupełnienia diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepszym rozwiązaniem dla dziecka, jednak w miarę rozwoju, warto wprowadzać nowe smaki. Jabłka, jagody i gruszki Williamsa to doskonały sposób na wprowadzenie owoców do diety malucha, wspierając jego rozwój i przyzwyczajając do zdrowego odżywiania.
Wybierając ten produkt, rodzice mogą być pewni, że dbają o zdrowie i dobro swoich dzieci. Naturalne składniki, brak sztucznych dodatków oraz odpowiednia konsystencja sprawiają, że jest to idealny wybór na każdą porę dnia. Zachęcamy do wprowadzenia owoców do diety swojego malucha i obserwowania, jak z radością odkrywa nowe smaki!
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii deserki
Szczegóły - BoboVita Jabłka jagody i gruszki Williamsa po 4 miesiącu 125 g
- Producent: BoboVita
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 8591119253873
- EAN: 8591119253873
- Wymiary: 7.2 x 6.0 x 6.0 cm
Składniki - BoboVita Jabłka jagody i gruszki Williamsa po 4 miesiącu 125 g
owoce 98% (jabłka 64%, jagody 20%, gruszki Williamsa 14%), mąka ryżowa, witamina C
Wartości odżywcze
100 g produktu:
- Wartość energetyczna: 227/54 kJ/kcal,
- Tłuszcz, w tym: 0,3 g,
- kwasy nasycone: 0 g,
- Węglowodany, w tym: 11 g,
- cukry: 8,1 g,
- Błonnik: 2,5 g,
- Białko: 0,5 g,
- Sól: 0 g,
- Witamina C: 15 mg (60%)**,
** % zalecanego dziennego spożycia, Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
Sposób przygotowania i przechowywania
Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie przechowuj resztek produktu, który jadło dziecko. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Pamiętaj o higienie ząbków swojego dziecka. Przechowuj w temperaturze pokojowej.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.
Informacja alergenna
Nie zawiera: Gluten, Mleko
Dane producenta
Nutricia Polska Sp. z o.o., ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa, Polska, serwis@nutricia.com.pl, tel. +48 22 550 00 00