Bosphaera Glinka zielona 100 g

BOSPHAERA Glinka zielona 100 g Glinki mineralne są cenionym surowcem w kosmetyce pielęgnacyjnej. Są skarbnicą cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na skórę. Nasze glinki są zgodne z ECOCERT i COSMOS. Wybraliśmy je ze względu na czystość. Żadna z nich nie jest poddawana obróbce chemicznej....
14,17
Cena za kg : 141.7zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł

Opis

BOSPHAERA Glinka zielona 100 g

Glinki mineralne są cenionym surowcem w kosmetyce pielęgnacyjnej. Są skarbnicą cennych minerałów, które dobroczynnie wpływają na skórę. Nasze glinki są zgodne z ECOCERT i COSMOS. Wybraliśmy je ze względu na czystość. Żadna z nich nie jest poddawana obróbce chemicznej. Nie są pigmentowane. Są po prostu zupełnie naturalne.

Poszczególne typy glinek różnią się zdolnością do absorbowania bakterii, gazów, cieczy (tłuszczy np. sebum) i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Dlatego dla każdego rodzaju skóry wskazany jest odpowiedni typ glinki.

Glinka biała polecana jest dla skóry delikatnej i wrażliwej. Nadaje efekt wygładzenia i zmiękczenia skóry oraz ujednolica jej koloryt.

Szczegóły - Bosphaera Glinka zielona 100 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903175900906

Składniki - Bosphaera Glinka zielona 100 g

Illite, Kaolin, Montmorillonite.

Sposób przygotowania i przechowywania

MASECZKA: w naczyniu (nie metalowym) wymieszać porcję glinki z niewielka ilością wody lub hydrolatu do uzyskania konsystencji gęstej pasty. Rozprowadzić maseczkę na oczyszczoną twarz, zmyć po ok. 15 minutach nie dopuszczając w międzyczasie do wyschnięcia.

OKŁADY NA CIAŁO: nałożyć pastę z glinki na ciało, owinąć folią spożywczą i okryć kocem. Zmyć glinkę ciepłą wodą po ok.15 minutach.

KĄPIEL: wsypać dwie garści glinki do ciepłej wody. Po kąpieli spłukać ciało.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>