Glinki do twarzy

Jest 8 produktów.
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 31,37 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 24,85 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 8,60 zł
37,00 * 39,70 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,26 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,09 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,90 zł

Glinki do twarzy to dermokosmetyki, które zostały stworzone w ramach konsultacji z kosmetologami i dermatologami z myślą o cerze problematycznej. Dzięki temu ich skład został specjalnie dopasowany do potrzeb każdego rodzaju skóry twarzy.

Jaką glinkę do twarzy wybrać?

Wszystko zależy od tego, z jakimi problemami skóry twarzy się borykasz. Zanieczyszczona cera, skłonna do wyprysków? Pękające naczynka? Tłusta skóra twarzy w strefie „T”? Nieważne, jaki jest Twój problem z cerą, bowiem dla każdego z nich mamy skuteczne rozwiązanie w postaci glinek do twarzy:

-glinka żółta – jest to specyfik przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej, spłycający zmarszczki oraz cery normalnej i mieszanej, skutecznie eliminujący przebarwienia. Ma ona działanie przeciwzapalne i oczyszczające.

-glinka czarna – wykazuje rewelacyjne właściwości oczyszczające, dzięki czemu jest doskonała, jeśli posiadasz cerę tłustą lub trądzikową.

-glinka zielona – jej bogactwo w sole mineralne przekłada się na jej wysokie właściwości absorpcyjne, dzięki czemu pochłania ona wszelkie zanieczyszczenia i toksyny ze skóry twarzy, reguluje poziom sebum i wpływa kojąco na skórę podrażnioną

-glinka czerwona – ma łagodniejsze działanie niż glinka zielona, a jej działanie wzmacniające, matujące i regenerujące jest szczególnie przydatne dla cery naczyniowej z trądzikiem różowatym

Wszystkie nasze maseczki i glinki do twarzy to produkty certyfikowane. W Bee znajdziesz glinkę do twarzy marek Natural Way, Cattier, Biomika, Vivio i wiele innych. Regularne stosowanie naszych glinek sprawi, że Twoja cera ulegnie znacznej poprawie bez konieczności uciekania się do kosztownych zabiegów w salonach kosmetycznych.

Pozwól sobie na chwilę relaksu w swoim domowym spa z glinkami do twarzy z oferty Bee!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe