Chemia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Chemia 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia Publikacja Chemia 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów pierwszej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w...
82,98 * 95,92 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 71,95 zł

Opis

Chemia 1. Podręcznik. Szkoła branżowa I stopnia

Publikacja Chemia 1. Podręcznik została przygotowana dla uczniów pierwszej klasy szkoły branżowej I stopnia. Tom pierwszy zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej i uwzględnia jedną godzinę nauczania w tygodniu.

Autor w tym tomie skupia się na charakterystyce metali i niemetali oraz związkach nieorganicznych i ich znaczeniu.

W swoim przekazie uwzględnia liczne doświadczenia pozwalające zrozumieć zachodzące reakcje, procesy i zjawiska.


Chemia 1. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Zeszyt ćwiczeń jest przeznaczony dla uczniów szkoły branżowej 1 stopnia - absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej. Jest zintegrowany z podręcznikiem przedmiotowym, a jego treści odpowiadają tematom w nim realizowanym. W ten sposób materiał w zeszycie uzupełnia i rozszerza treści z przedmiotów, do których został opracowany.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Chemia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Artur Sikorski, Maria Barbara Szczepaniak są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją spakować do szkolnego plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Chemia 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>