Chemia 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Chemia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia Podręcznik Chemia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Ten tom zamyka naukę z zakresu chemii w szkole branżowej. Autorka w każdym temacie proponuje takie jego ujęcie,...
80,98 * 92,56 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,37 zł

Opis

Chemia 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia

Podręcznik Chemia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Ten tom zamyka naukę z zakresu chemii w szkole branżowej. Autorka w każdym temacie proponuje takie jego ujęcie, które jest bliskie doświadczeniu ucznia: środki czystości, kosmetyki czy odzież.

Świat zjawisk i praw chemicznych został przybliżony przez atrakcyjne grafiki, a także liczne doświadczenia. Przeprowadzanie doświadczeń i obserwacje z nimi związane są propozycją nauki poprzez działanie, a także poprzez zaplanowane projekty. Prawa, zasady i definicje oraz najważniejsze treści do zapamiętania wyróżniono w tekście, aby łatwiej można było je odnaleźć. W napisanej przystępnym językiem publikacji tematy wymagające obliczeń zostały zilustrowane rozwiązaniem przykładów, których prześledzenie pomoże zrozumieć omawiane treści. Pracę z podręcznikiem ułatwi także krótki, zwięzły blok podsumowań po każdym temacie. Stanowi ON cenny materiał do nauki i samodzielnych powtórek. Sprawdzenie kształcenia najważniejszych umiejętności odbywa się poprzez wykonanie poleceń kontrolnych po każdej lekcji. Sprawne poruszanie się po publikacji ułatwia zamieszczony na końcu książki indeks rzeczowy. Ponadto podręcznik zawiera tablice z niezbędnymi w nauce chemii treściami.


Chemia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Zeszyt ćwiczeń. Chemia. Klasa 3. Szkoła branżowa I stopnia

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Chemia 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia"?
Maria Barbara Szczepaniak, Marta Wiśniewska są autorami tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników, jednak te treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Chemia 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>