Danmis Kozie mleko bez laktozy 500 ml

100% Kozie mleko bez laktozy wysoko pasteryzowane jest doskonałe do picia na zimno i na gorąco, do sporządzania kakao, zup mlecznych i koktajli i innych dań lub napoi na bazie mleka. Jest lekkostrawne, posiada wysoka zawartość białka i stanowi źródło wapnia. Surowiec do produkcji koziego mleka bez...

6.49 zł

Cena za L : 12.98zł

Dodaj do schowka

Opis

100% Kozie mleko bez laktozy wysoko pasteryzowane jest doskonałe do picia na zimno i na gorąco, do sporządzania kakao, zup mlecznych i koktajli i innych dań lub napoi na bazie mleka. Jest lekkostrawne, posiada wysoka zawartość białka i stanowi źródło wapnia. Surowiec do produkcji koziego mleka bez laktozy pochodzi od kwalifikowanych dostawców mleka koziego karmiących swoje stada paszami bez GMO. Wyprodukowany w polskiej firmie rodzinnej.

Składniki - Danmis Kozie mleko bez laktozy 500 ml

mleko kozie UHT 2,5% tłuszczu

Wartości odżywcze

  • Wartość energetyczna 218kJ/53 kcal
  • Tłuszcz 2,5g; w tym kwasy tłuszczowe nascycone 1,8 g;
  • Weglowodany 4,3 g; w tym cukry 4,1 g;
  • Białko 3,0 g;
  • Sól 0,09 g.

Sposób przygotowania i przechowywania

Deklarowana przez producenta trwałość na opakowaniu odnosi się do temperatury przechowywania nie przekraczającej 25 oC i wynosi do 8 m-cy.

Po otwarciu opakowania należy przechowywać produkt w warunkach chłodniczych w temp.2-8?C nie dłużej niż 48 godzin.

Dopuszcza się osad na dnie opakowania. Nie świadczy ON o złych walorach organoleptycznych i jakościowych mleka koziego wysoko pasteryzowanego w opakowaniu jednostkowym.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Kozie mleko bez laktozy wysoko pasteryzowane jest produktem przeznaczonym do bezpośredniego spożycia kierowanym do wszystkich grup konsumentów z wyłączeniem niemowląt, a także osób wykazujących alergię na mleko i produkty pochodne Jest doskonałe do picia na zimno i na gorąco, do sporządzania kakao, zup mlecznych i koktajli i innych dań lub napoi na bazie mleka

Informacja alergenna

mleko i produkty pochodne

Dane producenta/dystrybutora

Agro-Danmis Gramowscy Sp.J. Bukowiec 34, 64-834 Wyszyny

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Danmis Kozie mleko bez laktozy 500 ml

  • Producent: Danmis
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901680000142
  • Wymiary: 11 x 6 x 9 cm