Dary Natury Nasiona brokułu na kiełki 30 g Bio

Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem w świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane...

6.72 zł

Cena za kg : 224zł

Dodaj do schowka

Opis

Nasiona brokułu na kiełki Dary Natury to drobne nasionka, z których wyczarujemy swoją własną miskę kiełków. Pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, dzięki czemu mamy pewność, że nie zjadamy razem z kiełkami żadnych szkodliwych środków chemicznych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że są to uprawy są nieszkodliwe dla środowiska, więc troszcząc się o własne zdrowie, troszczymy się także o zdrowie naszej planety.

Nasiona brokułu Dary Natury to łatwy i wygodny sposób, aby dostarczyć sobie mnóstwa składników odżywczych, witamin i minerałów. Kiełki, jakie z nich otrzymamy, zawierają skoncentrowaną ilość związków mineralnych, enzymów i innych cennych substancji, które są potrzebne do wzrostu młodej roślinki – dzięki czemu wystarczy mała ich porcja, by wykorzystać to, co mają w sobie najlepsze! Już nigdy potem, na żadnym etapie rozwoju, roślina nie będzie tak odżywcza, jak na etapie kiełków.

Składniki - Dary Natury Nasiona brokułu na kiełki 30 g Bio

Nasiona brokułu 100%*.
* produkt rolnictwa ekologicznego

Sposób przygotowania i przechowywania

W warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy wodą, najlepiej przegotowaną i letnią. Wodę należy uzupełniać tak, aby gaza była cały czas mokra. Nasiona umieszczamy w ciepłym i najlepiej ciemnym miejscu. W zależności od gatunku kiełkowalnej rośliny, kiełki ukazują się po 2-4 dniach.

Przy nasionach grubych, np. groch, soja, cieciorka itp. lub nasionach z łupiną np. dynia, słonecznik, kiełki ścinamy przed spożyciem, a nasiona drobne używamy w całości.

Przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Bio Planet S.A., Fabryczna 9B, 05-084 Leszno k. Warszawy

Recenzje

Ocena 

Produkt BIO.Warto wprowadzić go do swojej kuchni

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dary Natury Nasiona brokułu na kiełki 30 g Bio