Dary Natury Nasiona brokułu na kiełki 30 g bio

SKŁADNIKInasiona brokuła 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny) SPOSÓB PRZYGOTOWANIAW warunkach domowych kiełki przygotowujemy w następujący sposób: Bierzemy płaski talerz, wykładamy go gazą lub innym materiałem chłonącym wodę. Na gazę sypiemy pojedynczą warstwę nasion i podlewamy wodą,...

5.79 zł

Cena za kg : 193zł

Dodaj do schowka

Opis

Nasiona brokułu na kiełki Dary Natury to drobne nasionka, z których wyczarujemy swoją własną miskę kiełków. Pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych, dzięki czemu mamy pewność, że nie zjadamy razem z kiełkami żadnych szkodliwych środków chemicznych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że są to uprawy są nieszkodliwe dla środowiska, więc troszcząc się o własne zdrowie, troszczymy się także o zdrowie naszej planety.

Nasiona brokułu Dary Natury to łatwy i wygodny sposób, aby dostarczyć sobie mnóstwa składników odżywczych, witamin i minerałów. Kiełki, jakie z nich otrzymamy, zawierają skoncentrowaną ilość związków mineralnych, enzymów i innych cennych substancji, które są potrzebne do wzrostu młodej roślinki - dzięki czemu wystarczy mała ich porcja, by wykorzystać to, co mają w sobie najlepsze! Już nigdy potem, na żadnym etapie rozwoju, roślina nie będzie tak odżywcza, jak na etapie kiełków.

Kiełki brokułu należy przygotować w następujący sposób: płaskie naczynie, np. talerz, wykładamy gazą bądź dowolnym materiałem chłonącym wodę. Sypiemy cienką warstwę nasion i delikatnie podlewamy wodą, najlepiej letnią i przegotowaną. Talerzyk umieszczamy w ciepłym i zaciemnionym miejscu. Teraz wystarczy tylko dbać, by podłoże było cały czas lekko wilgotne. Dobrą metodą jest podlewanie przy użyciu butelki ze spryskiwaczem - wtedy nie ma ryzyka, że gwałtowny strumień wody wypłucze nam nasionka lub uszkodzi młode roślinki. Po 2-4 kiełki powinny być gotowe do spożycia. Kiełki można ściąć lub spróbować dokładnie opłukać z łupin. Są świetnym dodatkiem do kanapek i sałatek.

Składniki
nasiona brokuła 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)

Kiełki są najbardziej życiodajnym pożywieniem w świecie, ponieważ spożywa się je wtedy, kiedy roślina jest tak żywotna jak nigdy później. Spożywając je regularnie możemy doświadczyć owej żywotności i przepływu energii. Od tysięcy lat stanowią element zdrowej diety. Kiełki zawierają skoncentrowane ilości witamin, związków mineralnych, białka, enzymów oraz wielu innych cennych substancji. Wszystkie składniki są łatwo przyswajalne przez organizm. Bezsprzecznie kiełki są doskonałym elementem zdrowej diety.

Zalecane warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Recenzje
(1)

Ocena 

Produkt BIO.Warto wprowadzić go do swojej kuchni

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dary Natury Nasiona brokułu na kiełki 30 g bio

  • Producent: Dary Natury
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902741007780
  • EAN: 5902741007780
  • Wymiary: 16.5 x 8 x 2 cm