English Class A2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

English Class A2. Student`s Book English Class to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty...
56,54 * 62,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,44 zł

Opis

English Class A2. Student`s Book

English Class to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.


English Class A2. Workbook

Wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń do poziomów A1+, A2 oraz B1+ kursu English Class:

 • Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.
 • Piątoklasiści w zmienionym banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.
 • Zeszyty ćwiczeń dla ósmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.

Zmienione wydanie zeszytu ćwiczeń to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Częścią publikacji jest kod do eDesku, w którym uczeń znajdzie w pełni interaktywną wersję zeszytu ćwiczeń, a także dodatkowe interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji i wszystkie nagrania wideo do kursu.

W English Class nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

 • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów,
 • rozwój umiejętności naturalnej komunikacji nauczanej poprzez angażujące fotohistorie, ciekawe projekty oraz autentyczne materiały BBC,
 • gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
 • 5 rodzajów filmów połączonych z rozdziałami z podręcznika, w tym 2 rodzaje autentycznych materiałów we współpracy z BBC,
 • lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim - gwarantują realizację IX punktu podstawy programowej,
 • Extra Online Homework - dodatkowy bezpłatny trening interaktywny dla uczniów, będący częścią zeszytu ćwiczeń,
 • regularne kumulatywne powtórzenia pod kątem egzaminu ósmoklasisty,
 • atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji w formie oprogramowania do tablic interaktywnych dostępnego w ePanelu i dającego możliwość tworzenia własnych gier edukacyjnych,
 • solidne wsparcie metodyczne dla nauczyciela: dzięki wygodnej książce nauczyciela oraz znajdującym się w niej dodatkowym arkuszom do kopiowania i płycie DVD z filmami.

Kurs English Class:

 • nowoczesna seria do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej,
 • kolejne podręczniki "dorastają" razem z uczniami - oferują optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej,
 • seria oferuje bogaty zestaw komponentów dla nauczyciela (w tym materiały video BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework).

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "English Class A2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Bob Hastings, Stuart McKinlay, Arek Tkacz, Jennifer Heath, Catherine Bright to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale ich treści są wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika to 840/3/2019. Informuje on o tym, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "English Class A2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń" został napisany zgodnie z obowiązującymi na dzień wydania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się na karcie oglądanego produktu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Do jakiej serii podręczników należy "English Class A2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł należy do serii edukacyjnej "English Class".
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a także logiczny.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - English Class A2. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>