English Class A2+. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

English Class A2+. Podręcznik "English Class" to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty...
57,98 * 64,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 55,12 zł

Opis

English Class A2+. Podręcznik


"English Class" to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

"English Class. Students Book" zawiera podzielony na jednostki materiał lekcyjny z jasno określonymi celami, listy słów po każdym rozdziale oraz wyjaśnienia gramatyki w języku polskim. Na okładce książki znajduje się kod dostępu do eDesku, w którym uczniowie znajdą wszystkie nagrania audio do podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

W "English Class" nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

 • gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
 • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów,
 • rozwój umiejętności naturalnej komunikacji nauczanej poprzez angażujące fotohistorie, autentyczne materiały BBC oraz ciekawe projekty,
 • 5 rodzajów filmów skorelowanych z rozdziałami z podręcznika, w tym 2 rodzaje autentycznych materiałów we współpracy z BBC,
 • lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim, które gwarantują realizację IX punktu podstawy programowej,
 • regularne kumulatywne powtórki pod kątem egzaminu ósmoklasisty w klasach 7-8,
 • atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji w formie oprogramowania do tablic interaktywnych dostępnego w ePanelu i dającego możliwość tworzenia własnych gier edukacyjnych,
 • Extra Online Homework, czyli dodatkowe bezpłatne ćwiczenia interaktywne dla uczniów, będące częścią zeszytu ćwiczeń English Class,
 • solidne wsparcie metodyczne dla nauczyciela dzięki wygodnej książce nauczyciela oraz znajdującym się w niej dodatkowym arkuszom do kopiowania i płycie DVD z wszystkimi filmami

English Class A2+. Zeszyt ćwiczeń. Wersja rozszerzona


NOWOŚĆ 2020/2021 – wydania rozszerzone zeszytów ćwiczeń do poziomów A1, A2+, B1.

 • Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.
 • Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.
 • Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.


Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework

English Class Workbook (wydanie rozszerzone poziomów A1, A2+, B1 dostępne od 2020/2021) to ponad 100 stron ćwiczeń, zarówno zadań utrwalających skorelowanych z podręcznikiem, jak i dodatkowych zadań gramatycznych oraz przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.

Częścią zeszytu ćwiczeń jest kod dostępu do Extra Online Homework, w którym uczeń znajdzie zupełnie nowe, w pełni interaktywne zadania oparte na filmach BBC z lekcji, a także wszystkie nagrania wideo do kursu.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "English Class A2+. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Lynda Edwards, Anna Rzeźnik, Bob Hastings, Stuart McKinlay, Arek Tkacz to autorzy tego tytułu.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jaki numer dopuszczenia MEN posiada opisywany podręcznik?
840/4/2017 to numer dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nazywany numerem MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje nauczyciela o tym, że ministerstwo oficjalnie dopuściło podręcznik do użytku w edukacji. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "English Class A2+. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń" został stworzony zgodnie z obowiązującymi na dzień nadania numeru wytycznymi programu nauki. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak mogę sprawdzić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "English Class A2+. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "English Class".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - English Class A2+. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>