FP LL Garnuszek na klocuszek K0428 Mattel

Garnuszek potrafi zająć malucha na długie, wypełnione edukacyjną zabawą godziny! Łączy w sobie najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia, ucząc liczb i rozpoznawania kształtów. Dziecko wybiera i wkłada do odpowiednich otworów klocki, a Garnuszek w nagrodę śmieje się i...
124,10 * 155,12 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 123,34 zł

Opis

„Laugh & Learn” to ciesząca się dużą popularnością seria zabawek produkowanych przez firmę Fisher Price. Nauka poprzez zabawę jest jednym z najefektywniejszych sposobów nauki wśród najmłodszych dzieci – wykonując określone czynności zdobywają nową wiedzę i poznają różne sytuacje społeczne, uczą się rozpoznawać konkretne zachowania. Dla najmłodszych dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy polecamy interaktywną zabawkę Garnuszek na klocuszek. To świetny sposób na naukę poprzez zabawę już od pierwszych miesięcy życia malucha!

Sympatyczny Garnuszek na klocuszek zwraca uwagę już samymi kolorami – radosne odcienie żółtego, fioletowego i niebieskiego z pewnością przyciągną uwagę dziecka, a wesoły uśmiech Garnuszka zachęci do zabawy. Zabawka łączy w sobie rozwój zdolności nie tylko manualnych, ale i logicznych. Dzięki Garnuszkowi, dziecko pozna świat liczb i kształtów. Dopasowując klocki do odpowiednich przestrzeni może rozśmieszyć zabawkę i sprawić, że ta odezwie się tłumacząc, jaki kształt mają konkretne klocki. Garnuszek na klocuszek potrafi także rozpoznać sytuację, w której dziecko zamiast klocków próbuje włożyć do wnętrza zabawki rączki. Co więcej, Garnuszek od Fisher Price potrafi także grać różne melodie i piosenki i może „porozumiewać się” z dzieckiem po polsku!

W zestawie Garnuszek na klocuszek z serii „Laugh & Learn” znajdują się:

  • garnuszek,
  • pokrywka,
  • pięć klocków w różnych kształtach,
  • instrukcja obsługi,
  • nagrania w języku polskim,
  • trzy baterie.

Na czele działu projektowego Fisher Price stoi Lindy C. – mama, która rozpoczęła projektowanie biorąc pod uwagę aktualne problemy swojego dziecka. Tak powstało specjalne łóżeczko będące jedną z najpopularniejszych propozycji firmy. Fisher Price w swoim asortymencie posiada także edukacyjne zabawki interaktywne, które wprowadzają do życia każdego malucha unikalne połączenie zabawy i edukacji. To znakomity sposób na wsparcie prawidłowego rozwoju dziecka a także świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu przy okazji fascynujących przygód przeżywanych przez każdego malucha w trakcie zabawy.

  • Zabawka ze specjalnymi nagraniami w języku polskim.
  • Wymagane 3 baterie AA (znajdują się w zestawie).
  • Dla dzieci w wieku od 6 do 36 miesięcy.

Szczegóły - FP LL Garnuszek na klocuszek K0428 Mattel

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również