Huggies Pieluchy Mega 4 (8-14 kg) Elite Soft 66 szt.

  • Huggies
  • 5029053545301
Opatentowana warstwa chłonna pieluch Huggies to ich wyjątkowa cecha, ciesząca się ogromnym uznaniem wśród mam. Unikalna miękka warstwa Soft Absorb wchłania płynny stolec w kilka sekund. Miękkie poduszeczki tworzą delikatną barierę ochronną pomiędzy skórą dziecka a płynnym stolcem
79,99 * 99,99 zł
Cena za szt. : 1.21zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,99 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Huggies jest firmą zajmującą się dystrybucją artykułów dziecięcych, głównie pieluch, pieluchomajtek oraz chusteczek nawilżanych. Dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych produktów umożliwia dokładne dopasowanie do wymagań Twojego maluszka. Pieluchy Huggies Mega 4 Elite Soft przeznaczone są dla dzieci w kategorii wagowej 8-14 kg. Zdrowie i zadowolenie malucha przekładają się na zadowolenie rodzica. Wybór sprawdzonych pieluch umożliwia rozwój i poznawanie świata bez żadnych przeszkód i dyskomfortu.

Nie trzeba być rodzicem, aby wiedzieć, jak delikatna i podatna na podrażnienia jest dziecięca skóra. Pieluchy Huggies nastawione są głównie na dwa aspekty – wygodę oraz funkcjonalność. Pierwszy z nich osiągany jest dzięki zastosowaniu kroju i materiałów zaprojektowanych z myślą o najwrażliwszych maluszkach. Miękki pas biodrowy, poduszeczki oraz elastyczne wstawki przy nogach gwarantują idealne i komfortowe dopasowanie do dziecięcego brzuszka, minimalizując przy tym ryzyko otarć.

Z drugiej strony oprócz wygody ważne jest jak najlepsze działanie. Pieluszki Huggies Mega Elite Soft wyposażone są w warstwę chłonną typu Soft Absorb, która pochłania płyn i wilgoć w ciągu kilku sekund, pozostawiając skórę suchą i czystą. Nadmiar wilgoci nie wydostaje się na zewnątrz, a konieczność wymiany pieluszki sygnalizowana jest zmianą koloru wskaźnika wilgotności. Przy tym wszystkim pieluszki zapewniają odpowiednią i niezwykle ważną cyrkulację powietrza.

Zatwierdzony przez dermatologa Miękkie chłonne podkładki Kanały chłonne. Zmniejsz zwiotczenie.

    Odpowiedni dla skóry skłonnej do podrażnień, zatwierdzony przez dermatologa.

Innowacyjna warstwa wewnętrzna SoftAbsorb pochłania wilgoć w kilka sekund.

Warstwa wewnętrzna z kanałami chłonnymi wchłania i równomiernie rozprowadza.

Wewnętrzna kieszeń na przecieki. Miękki super elastyczny pas dla idealnego/świetnego dopasowania Nasza najdelikatniejsza ochrona; jak uściski mamy

Specjalna wewnętrzna kieszeń na pasku, pomaga zapobiegać wyciekom z tyłu.

Elastyczny pasek, dzięki czemu pieluszka dobrze przylega do ciała, nie ściska brzucha ani nie ociera delikatnej skóry dziecka.

Pieluszki Huggies Elite Soft dbają o delikatną skórę dziecka jak uściski mamy.

Pieluchy zostały stworzone tak, aby z łatwo i szybko przewinąć dziecko. Produkt jest jednorazowy i powinien być wymieniany przy każdym przewijaniu.

Szczegóły - Huggies Pieluchy Mega 4 (8-14 kg) Elite Soft 66 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053545301
  • EAN: 5029053545301
  • Wymiary: 43 x 27.7 x 12.5 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia, w suchym miejscu. Do użytku zewnętrzengo.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt