Huggies Pieluchy Mega 4 (8-14 kg) Elite Soft 66 szt.

Opatentowana warstwa chłonna pieluch Huggies to ich wyjątkowa cecha, ciesząca się ogromnym uznaniem wśród mam. Unikalna miękka warstwa Soft Absorb wchłania płynny stolec w kilka sekund. Miękkie poduszeczki tworzą delikatną barierę ochronną pomiędzy skórą dziecka a płynnym stolcem

79.99 zł

-20%

99.99 zł

Cena za szt. : 1.21zł

Dodaj do schowka

Opis

Huggies jest firmą zajmującą się dystrybucją artykułów dziecięcych, głównie pieluch, pieluchomajtek oraz chusteczek nawilżanych. Dzięki szerokiemu zakresowi oferowanych produktów umożliwia dokładne dopasowanie do wymagań Twojego maluszka. Pieluchy Huggies Mega 4 Elite Soft przeznaczone są dla dzieci w kategorii wagowej 8-14 kg. Zdrowie i zadowolenie malucha przekładają się na zadowolenie rodzica. Wybór sprawdzonych pieluch umożliwia rozwój i poznawanie świata bez żadnych przeszkód i dyskomfortu.

Nie trzeba być rodzicem, aby wiedzieć, jak delikatna i podatna na podrażnienia jest dziecięca skóra. Pieluchy Huggies nastawione są głównie na dwa aspekty – wygodę oraz funkcjonalność. Pierwszy z nich osiągany jest dzięki zastosowaniu kroju i materiałów zaprojektowanych z myślą o najwrażliwszych maluszkach. Miękki pas biodrowy, poduszeczki oraz elastyczne wstawki przy nogach gwarantują idealne i komfortowe dopasowanie do dziecięcego brzuszka, minimalizując przy tym ryzyko otarć.

Z drugiej strony oprócz wygody ważne jest jak najlepsze działanie. Pieluszki Huggies Mega Elite Soft wyposażone są w warstwę chłonną typu Soft Absorb, która pochłania płyn i wilgoć w ciągu kilku sekund, pozostawiając skórę suchą i czystą. Nadmiar wilgoci nie wydostaje się na zewnątrz, a konieczność wymiany pieluszki sygnalizowana jest zmianą koloru wskaźnika wilgotności. Przy tym wszystkim pieluszki zapewniają odpowiednią i niezwykle ważną cyrkulację powietrza.

Pieluchy zostały stworzone tak, aby z łatwo i szybko przewinąć dziecko. Produkt jest jednorazowy i powinien być wymieniany przy każdym przewijaniu.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia, w suchym miejscu. Do użytku zewnętrzengo.

Dane producenta/dystrybutora

Kimberly-Clark sp. z o.o., ul. Al. Jana Pawła II 12, 00-124 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Huggies Pieluchy Mega 4 (8-14 kg) Elite Soft 66 szt.

  • Producent: Huggies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5029053545301
  • EAN: 5029053545301
  • Wymiary: 43 x 27.7 x 12.5 cm