Język Polski 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia

Język Polski 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Publikacja kontynuuje chronologiczny układ treści zapoczątkowany w tomie pierwszym...
82,98 * 95,92 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 74,98 zł

Opis

Język Polski 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia

Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Publikacja kontynuuje chronologiczny układ treści zapoczątkowany w tomie pierwszym i tym razem obejmuje epoki od dwudziestolecia międzywojennego aż po literaturę współczesną.

Każdy dział zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno i prosto sformułowanych tematach. W tekście pojawiają się wytłuszczenia najważniejszych pojęć, nazw i zagadnień. Definicje wyróżniono ramką, a ważne treści niezbędne dla właściwego zrozumienia tematu zamieszczono w bloku „Zapamiętaj”. W części „Zanim zaczniesz” rozpoczynającej każdy temat znajdują się polecenia, które przygotowują uczniów do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. W pytaniach i poleceniach autorka połączyła zarówno zadania kształcące odbiór tekstów literackich, jak i kształcenie językowe. Można je dowolnie wykorzystać w toku lekcji, do nauki w domu lub przed kartkówką.

„Podsumowanie po lekcji” stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętania, a z podobnego zestawienia – „Podsumowanie przed sprawdzianem” – można skorzystać po przerobieniu działu.

Atrakcyjną propozycją są projekty do realizacji w grupach jako podsumowanie omawianych zagadnień i jednocześnie przybliżenie ich.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Język Polski 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia"?
Autorem podręcznika jest Katarzyna Tomaszek.
Ten autor jest wyjątkowo płodny! Posiadamy dużą kolekcję jego podręczników. Czy wiesz, że jest to ewenement w skali Polski? Grono autorów, którzy opublikowali ponad 15 książek jest relatywnie niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Ich pisanie wymaga bowiem, poza znajomością dziedziny, umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacyjnych.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją wrzucić do szkolnego plecaka.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Język Polski 3. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>