Kenay Ubichinol - Koenzym Q10 50 mg - suplement diety 60 kaps.

Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii Koenzym Q10 jest niezbędny dla życia każdej komórki naszego ciała. Jest podstawowym elementem łańcucha oddechowego, biorąc czynny udział w przenoszeniu...
86,25 * 115,00 zł
Cena za kaps. : 1.44zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 114,55 zł

Opis

KENAY UBICHINOL KOENZYM Q10 50MG 60 kaps.

Aktywna, zredukowana forma Koenzymu Q10, opracowana przez najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 – firmę Kaneka w Japonii

Koenzym Q10 jest niezbędny dla życia każdej komórki naszego ciała. Jest podstawowym elementem łańcucha oddechowego, biorąc czynny udział w przenoszeniu protonów i elektronów. Gdy przekroczymy 35 rok życia jego niewystarczająca ilość w organizmie zaczyna być zauważalna, dlatego też niezbędna jest jego suplementacja. Koenzym Q10 może występować w dwóch formach – utlenionej (UBICHINON) i zredukowanej (UBICHINOL).

Koenzym Q10 to produkt pochodzący z procesu ekstrakcji fermentowanych drożdży, nie posiada formy cis i jest identyczny w swojej budowie z wytwarzanym przez organizm ludzki. Tylko 4%-6% sprzedawanego aktualnie na świecie Koenzymu Q10 pochodzi z naturalnego procesu fermentacji, dlatego też jest on znacznie droższy od tego uzyskiwanego w sposób syntetyczny.

Koenzym Q10 to „super paliwo” dla naszego organizmu. Dostarcza niezbędnej energii do przetrwania każdej komórki i tkanki.

Występuje w każdej części organizmu, a konkretnie w mitochondriach, czyli tam gdzie wytwarzana jest energia. Największa jego koncentracja znajduje się jednak w komórkach mięśnia sercowego. Serce to najbardziej zapracowany organ naszego ciała, potrzebuje zatem bardzo dużo energii aby podołać nieustającej pracy. Organizm ludzki jest zdolny sam wytwarzać koenzym Q10, ale nie zawsze w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania.

Wraz z upływem lat spada zdolność produkcji i utrzymania prawidłowego jego poziomu w organizmie. Zatem, po upływie 30-go roku życia suplementacja koenzymem Q10 jest konieczna.

Koenzym Q10 zapewnia około 95% łącznej energii organizmu człowieka. 94% dostępnych na rynku produktów z koenzymem Q10 jest w postaci syntetycznej, w związku z tym są one tańsze i mniej wartościowe.

Koenzym Q10 rozpuszcza się w tłuszczach, dlatego jeśli ma on formę proszku należy przyjmować go w trakcie lub bezpośrednio po posiłkach lub rozpuszczać w łyżce oliwy z oliwek. Natomiast Ubichinol jest zamknięty w specjalnej tłuszczowej kapsułce, gotowy do spożycia bez określonych warunków.

Jeśli zażywasz statyny powinieneś natychmiast stosować Ubichinol. Jest to konieczne ponieważ statyny obniżają poziom cholesterolu, przy udziale którego organizm produkuje CoQ10.

Mając na uwadze, to co najcenniejsze - nasze zdrowie, nigdy nie zadowalaj się drugorzędnym produktem. Ubichinol to najwyższej jakości produkt, wśród suplementów diety.

Japońska firma Kaneka jest pierwszym na świecie producentem naturalnego ubichinolu.

Szczegóły - Kenay Ubichinol - Koenzym Q10 50 mg - suplement diety 60 kaps.

  • Producent: Kenay
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: KENAY23
  • EAN: 5900672150209

Składniki - Kenay Ubichinol - Koenzym Q10 50 mg - suplement diety 60 kaps.

olej rzepakowy. substancja emulgująca: estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; ubichinol (Kaneka Ubiquinol™ - aktywna forma koenzymu Q10); substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty; przeciwutleniacz: lecytyna sojowa (non GMO); substancja zagęszczająca: skrobia kukurydziana; stabilizator: glicerol roślinny, substancja zagęszczająca: karagen; barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforan disodowy.

Wartości odżywcze

W porcji dziennej (2 kapsułki):

Ubiquinol® (Kaneka Ubiquinol™)

- aktywna forma koenzymu Q10 100 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

2 razy dziennie po 1 kapsułce, po posiłku. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Preparatu nie powinny stosować kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia.

Informacja alergenna

 Produkt może zawierać soję.

Dane producenta/dystrybutora

Green Port Team Sp. z o.o., ul. Matuszewska 14 Budynek C5, 03-876 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>