Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Karty pracy ucznia do biznesu i zarządzania dla szkół ponadpodstawowych

„Karty pracy ucznia” to publikacja skorelowana z podręcznikiem, zawierająca rozwiązania ułatwiające nauczanie biznesu i zarządzania w zakresie podstawowym. Klucz odpowiedzi do „Kart pracy ucznia” jest dostępny na dlanauczyciela.pl. Ułatwiają pracę z młodszym uczniem dzięki różnorodnym zadaniom...
25,99 * 27,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,14 zł

Opis

„Karty pracy ucznia” to publikacja skorelowana z podręcznikiem, zawierająca rozwiązania ułatwiające nauczanie biznesu i zarządzania w zakresie podstawowym. Klucz odpowiedzi do „Kart pracy ucznia” jest dostępny na dlanauczyciela.pl.

  • Ułatwiają pracę z młodszym uczniem dzięki różnorodnym zadaniom dostosowanym poziomem do jego wieku.
  • Skracają czas potrzebny na przygotowanie zajęć dzięki gotowym kartom pracy do każdej lekcji.
  • Pomagają zastosować zdobytą wiedzę w sytuacjach z życia codziennego dzięki zestawom pytań do każdej lekcji Z życia.
  • Kształcą umiejętność analizowania realnych sytuacji problemowych za pomocą Studiów przypadków.  
  • Zastępują zeszyt przedmiotowy dzięki miejscom na notatki oraz gotowej notatce z lekcji Zapamiętaj.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Karty pracy ucznia do biznesu i zarządzania dla szkół ponadpodstawowych"?
Autorami tytułu są Aneta Depczyńska, Katarzyna Garbacik, Joanna Kozub.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Karty pracy ucznia do biznesu i zarządzania dla szkół ponadpodstawowych" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu niezbędnej listy książek szkolnych dzielą Cię trzy kroki:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.

 
Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, dostarczający najnowsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, uzyskało zaufanie tysięcy placówek oświatowych na terenie Polski.
 
Jakiego zakresu wiedzy dotyczy ten podręcznik?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Ile stron ma ta pozycja?
128: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią podkreśloną graficznie. Zawiera liczne, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.

 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Krok w biznes i zarządzanie 1. Zakres podstawowy. Karty pracy ucznia do biznesu i zarządzania dla szkół ponadpodstawowych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>