Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce. Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład. Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania...
47,55 * 51,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 43,99 zł

Opis

W czytelny i przyjazny sposób kształci wiele kluczowych, przydatnych w życiu codziennym kompetencji z zakresu przedsiębiorczości za pomocą elementu W praktyce.

  • Ułatwia zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce dzięki takiemu elementowi, jak Przykład.
  • Kształci krok po kroku umiejętność wykonywania obliczeń ekonomicznych dzięki samouczkom Policz to!.
  • Pomaga lepiej zrozumieć zagadnienia poruszane w toku lekcji dzięki elementowi Wokół nas, w którym zaprezentowano ciekawe informacje na temat otaczającej nas przestrzeni gospodarczej.
  • Umożliwia poznanie zróżnicowanych opinii na temat ważnych zagadnień ekonomicznych dzięki fragmentom tekstów źródłowych zamieszczonych w elemencie O tym się mówi!.
  • Umożliwia rzetelne powtórzenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą Podsumowań.

FAQ

Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych"?
Zbigniew Makieła, Tomasz Rachwał są autorami tego tytułu.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Pozycja Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki numer dopuszczenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
1039/2020/z1 - nr dopuszczenia MEN podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Podręcznik został oznaczony numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.

 
Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
240 to długość tytułu "Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych".
Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
Jaki jest zakres nauczania tego podręcznika?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Do nauki, jakiego przedmiotu potrzebna jest ta publikacja?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, tj. podstawy przedsiębiorczości.

 
Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej KROK W PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.
Analogicznie do pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Przeczytaj o wydawcy tego podręcznika:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniewiększości edukatorów i placówek oświatowych na terenie Polski.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.

 

Szczegóły - Krok w przedsiębiorczość. Podręcznik do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>