Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

Nowy zeszyt ćwiczeń „Krok w przedsiębiorczość” pomaga skutecznie kształcić przede wszystkim umiejętności praktyczne, takie jak poprawne wypełnianie formularzy i dokumentów księgowych czy wykonywanie obliczeń niezbędnych w prowadzeniu własnej działalności. Umożliwia także wykształcenie przydatnych...
24,99 * 25,50 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,03 zł

Opis

Nowy zeszyt ćwiczeń „Krok w przedsiębiorczość” pomaga skutecznie kształcić przede wszystkim umiejętności praktyczne, takie jak poprawne wypełnianie formularzy i dokumentów księgowych czy wykonywanie obliczeń niezbędnych w prowadzeniu własnej działalności. Umożliwia także wykształcenie przydatnych umiejętności związanych z wejściem uczniów na rynek pracy.

Unikatowa forma zeszytu ćwiczeń:

  • pomaga szybko utrwalić najważniejsze zagadnienia z podstaw przedsiębiorczości,
  • ułatwia kształcenie umiejętności wyszukiwania informacji w różnych źródłach oraz analizowania związków przyczynowo-skutkowych,
  • pozwala kształcić umiejętności praktyczne dzięki zadaniom W praktyce odwołującym się do sytuacji z życia codziennego,
  • rozbudza zainteresowanie uczniów przedmiotem poprzez element Krzyżówki umieszczony po każdym rozdziale.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych"?
Autorami książki są Aneta Depczyńska,Joanna Kozub,Tomasz Rachwał.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej KROK W PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.

 
Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest potrzebny ten wspomniany podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, aby dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym jest uczeń.
 
Dla jakiego przedmiotu ta książka jest sugerowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest podstawy przedsiębiorczości.

 
Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ten tytuł ma 240 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera wartościowe, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
Jakiego poziomu nauczania dotyczy ten podręcznik?
Podręcznik został przygotowany z myślą o poziomie podstawowym.

 
Kilka słów o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawnictwo edukacyjne, lecz także partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze pomoce edukacyjne. Poprzez innowacyjne podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie dziesiątek tysięcy szkół oświatowych na terenie całego kraju.
 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a nawet dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.

 

Szczegóły - Krok w przedsiębiorczość. Zeszyt ćwiczeń do podstaw przedsiębiorczości dla szkół ponadpodstawowych

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>