Matematyka z plusem 8. Podręcznik, ćwiczenia i zbiór zadań do klasy 8 dla szkoły podstawowej

Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki...
84,97 * 94,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 79,57 zł

Opis

Matematyka z plusem 8. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Podręcznik jest dostosowany do indywidualnych predyspozycji uczniów. Uwzględnia potrzeby słabszych i rozwija umiejętności zdolniejszych. Zawiera zadania zróżnicowane pod względem trudności, a ich treść nawiązuje do tego, co uczniom bliskie. Taki sposób nauczania pozwala zrozumieć matematykę i stosować przyswojoną wiedzę w praktyce, niezależnie od sytuacji. Przeciwdziała też bezrefleksyjnemu zapamiętywaniu i schematyczności działania.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.


Matematyka z plusem 8. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa

Zeszyt zawiera zadania, które można wykorzystać do urozmaicenia lekcji i pokazywania uczniom zagadnień w innym ujęciu. Pozwala ćwiczyć wszystkie umiejętności i stanowi praktyczne uzupełnienie nowego podręcznika.


Matematyka z plusem 8. Zbiór zadań. Klasa 8. Szkoła podstawowa

Książkę wyróżnia innowacyjna konstrukcja rozdziałów. Każdy z nich jest podzielony na 4 części:

  • „Przypomnij sobie” zawierającą proste ćwiczenia powtórzeniowe,
  • „Poćwicz” obejmującą zadania, które pomagają opanować umiejętności z danego działu,
  • „Pomyśl” wypełnioną zadaniami na zastosowanie, problemowymi oraz wymagającymi opracowania własnej strategii,
  • „Sprawdź się” będącą krótkim testem z kilkoma zadaniami.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Matematyka z plusem 8. Podręcznik, ćwiczenia i zbiór zadań do klasy 8 dla szkoły podstawowej został wydany przez Wydawnictwo GWO.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Matematyka z plusem 8. Podręcznik, ćwiczenia i zbiór zadań do klasy 8 dla szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej Matematyka z plusem.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Informacje o wydającym ten podręcznik:
Założone w 1991 r. przez wybitnego wykładowcę Uniwersytetu Gdańskiego, A. Mysiora i M. Dobrowolską. Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne o szerokiej skali. Znane z publikacji podręczników matematycznych, z których uczy się większość uczniów z polskich szkół.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty do szkoły, z którymi warto wejść w rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Matematyka z plusem 8. Podręcznik, ćwiczenia i zbiór zadań do klasy 8 dla szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (3)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>