Mglife Świeca rzepakowa gruszkowa z czekoladą z wosku rzepakowego 120 ml

Świeca gruszka z czekoladą Świeca o urzekająco słodkim zapachu gruszki z czekoladą. Pachnie jak obłędny deser, ale nie polecamy jeść wosku rzepakowego. Lepiej odpalić ją i cieszyć się tym aromatem, który wypełnia cały dom i umila chwile odpoczynku, ale także pracy i obowiązków. Kto powiedział, że...
38,00
Cena za L : 316.67zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,30 zł

Opis

Świeca gruszka z czekoladą

Świeca o urzekająco słodkim zapachu gruszki z czekoladą. Pachnie jak obłędny deser, ale nie polecamy jeść wosku rzepakowego. Lepiej odpalić ją i cieszyć się tym aromatem, który wypełnia cały dom i umila chwile odpoczynku, ale także pracy i obowiązków. Kto powiedział, że świece można palić tylko wtedy, kiedy się relaksujesz? Chociaż wtedy “smakują” najlepiej i są idealnym dopełnieniem wolnych chwil…

  • Świeca wykonana ręcznie, z największą dbałością o szczegóły.
  • Czas palenia: około 25h.
  • Nuty zapachowe: zapach gruszki z czekoladą
  • Intensywność zapachu: 4/5
  • Opakowanie w duchu less waste: szklany słoiczek o objętość 120ml

Świeca została wykonana z wosku rzepakowego.

Produkowany na lokalnym rynku, w krajach, które nie stosują pestycydów. Dzięki temu nasz produkt zostawa znikomy ślad węglowy, a my przyczyniamy się do dbałości o środowisko naturalne i wspieramy walkę ze zmianami klimatu.

Świece Mglife wytwarzane są ręcznie w naszej manufakturze, z dbałością o każdy szczegół. Knoty, których używamy w naszych świecach są w 100% bawełniane, powleczone naturalnymi woskami. W naszych świecach nie znajdziesz parafiny!

Szczegóły - Mglife Świeca rzepakowa gruszkowa z czekoladą z wosku rzepakowego 120 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904119609367

Składniki - Mglife Świeca rzepakowa gruszkowa z czekoladą z wosku rzepakowego 120 ml

Wosk rzepakowy, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, poniżej 25 stopni.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>