Między nami. Język polski 7. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, część 1-2

Między nami. Język polski 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa Podręcznik dla klasy 7 powstał na bazie serii "Między nami" w gimnazjum z zachowaniem kilku istotnych zmian. Kontynuacje: dbałość o dobór tekstów poprzez wiele sprawdzonych i lubianych przez uczniów tekstów, w oparciu o które można uczyć...
73,56 * 84,40 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,01 zł

Opis

Między nami. Język polski 7. Podręcznik. Szkoła podstawowa

Podręcznik dla klasy 7 powstał na bazie serii "Między nami" w gimnazjum z zachowaniem kilku istotnych zmian.

Kontynuacje:

  • dbałość o dobór tekstów poprzez wiele sprawdzonych i lubianych przez uczniów tekstów, w oparciu o które można uczyć efektywnie i ciekawie,
  • otwartość na różne potrzeby uczniów za pomocą zaproponowanuych w podręcznikach metod pracy i ćwiczeń nauczyciel może dobierać do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczniów,
  • wielofunkcyjność zadań i poleceń wprowadzajca do zagadnień, nawiązujących do wcześniej omawianych kwestii, pozwalają ćwiczyć różne umiejętności i w efekcie umożliwiają uczniom opanowanie i utrwalenie całego materiału.

Nowości i udoskonalenia:

  • ujednolicenie koncepcji nauczania poprzez dodatkowe treści z kształcenia językowego (w gimnazjum było ich mniej). W ten sposób wszystkie podręczniki w klasach 4-8 będą miały jednolity układ integrujący treści literackie, językowe i kulturowe,
  • nowe teksty, które są dostosowane do zmienionego kanonu lektur, uwzględniające więcej klasyki literatury polskiej.

Zupełna nowość! - uczciowie mogą posłuchać wybranych utworów z poręcznika. Wystarczy im do tego smartfon.

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową obowiązującą od roku szkolnego 2017/2018.


Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 1

Między nami. Język polski 7. Zeszyt ćwiczeń. Wersja A. Część 2

Dwuczęściowy zeszyt zawiera zbiór ćwiczeń kształcących m.in. umiejętności czytania ze zrozumieniem i tworzenia wielu form wypowiedzi oraz doskonalących poprawne posługiwanie się językiem. W zeszycie znajdują się także elementy teorii porządkujące wiedzę.

Zeszyt jest dopasowany do zawartości nowego podręcznika.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Między nami. Język polski 7. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, część 1-2"?
Agnieszka Łuczak, Ewa Prylińska, Agnieszka Suchowierska, Roland Maszka to autorzy tego tytułu.
Dostępnych są do pięciu książek od tych autorów. To imponujące, gdyż zdobycie reputacji, której efektem jest autorstwo wielu książek, wymaga nieustannego rozwijania się i wytrwałości. Wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma doświadczenie nauczycielską i wręcz profesorską, co daje im wgląd w to, jak najlepiej przekazać informacje dla uczniów. Pisanie podręczników bywa procesem, który może ciągnąć się miesiące lub nawet lata, a niektóre szkolne książki mogą wymagać licznych rewizji i aktualizacji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania oraz odkrycia naukowe.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Między nami. Język polski 7. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, część 1-2" został opracowany przez Wydawnictwo GWO.


Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika?
867/4/2017 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, podręcznik jest zgodny z obowiązującymi na dzień przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed uzyskaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez specjalistów Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Skieruj szczególną uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Między nami. Język polski 7. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, część 1-2"?
Tytuł ten należy do serii "GWO; Między Nami".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe (GWO) to wydawnictwo edukacyjne działające od 1991 r., które założyli A. Mysior i M. Dobrowolska. GWO zdobyło szacunek na polskim rynku edukacyjnym, publikując podręczniki matematyczne używane przez 60% uczniów szkół podstawowych w Polsce. Oprócz matematyki, GWO oferuje także podręczniki do przedmiotów artystycznyc, humanistycznych i przyrodniczych.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Między nami. Język polski 7. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń, część 1-2

Produkty w zestawie (3)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>