Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Maturalne karty pracy „Oblicza geografii 3” to znana publikacja w nowej odsłonie, skorelowana z podręcznikiem, udoskonalona o nowe rozwiązania zapewniające solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Oswaja z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym...
27,99 * 31,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,64 zł

Opis

Maturalne karty pracy „Oblicza geografii 3” to znana publikacja w nowej odsłonie, skorelowana z podręcznikiem, udoskonalona o nowe rozwiązania zapewniające solidne wsparcie w przygotowaniach do egzaminu maturalnego.

 • Oswaja z formą zadań maturalnych dzięki zadaniom typu maturalnego uporządkowanym według rozdziałów z podręcznika.
 • Pomaga kształcić umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych dzięki przykładowym zadaniom wykonanym krok po kroku.
 • Pozwala ćwiczyć różnorodne umiejętności geograficzne dzięki zadaniom z bogatym materiałem źródłowym.
 • Pomaga wyćwiczyć umiejętności często sprawdzane na maturze dzięki zadaniom z poprzednich matur wybranym do każdego rozdziału.
 • Umożliwia przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 3 za pomocą Zestawu maturalnego, który znajduje się na końcu publikacji.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Violetta Feliniak, Bogusława Marczewska, Waldemar Siliczak to autorzy tego podręcznika.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
176: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną graficznie. Zawarto w niej liczne i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Czym są karty pracy?
Karty pracy to dodatkowe narzędzia edukacyjne zawarte w podręcznikach lub dołączane do nich, które zawierają różne ćwiczenia i zadania.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na innowacyjnyh sposobach pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniedużej liczby edukatorów i szkół w całym kraju.

Jaki zakres wiedzy obejmuje podręcznik Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe?
Podręcznik został przygotowany z myślą o poziomie rozszerzonym. Przygotowana dla uczniów mocniej zaawansowanych.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe"?
Tytuł jest częścią popularnej serii Oblicza Geografii.
Podobnie jak pozostałe składniki z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Do której klasy i na jakim szczeblu edukacji jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do jakiego przedmiotu jest przeznaczona ta książka?
Publikacja ta pomaga w zrozumieniu geografii.


Przeczytaj o serii tego podręcznika szkolnego:
Oblicza geografii od domu wydawniczego Nowa Era to seria podręczników, kart pracy, atlasów pomocy naukowych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W skład serii wchodzą zarówno podręczniki na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Seria zawiera kompletnie przygotowane materiały, które przydadzą się w nauce geografii, w szczególności społeczno-ekonomicznej, fizycznej, jak również geografii naszej ojczyzny. Podręczniki pomagają przygotować się do egzaminu maturalnego, zachęcają uczących się do kontynuowania nauki geografii zarówno w szkole średniej, jak i na studiach.

Dobrze skonstruowany podręcznik, czytelny atlas geograficzny i zeszyt ćwiczeń pełny zadań maturalnych wspomogą przygotowanie do egzaminu maturalnego.

9 powodów, dla których warto skorzystać z serii "Oblicza geografii":
 • zawierają ciekawe opracowania kluczowych zagadnień,
 • wykorzystują kreatywne rozwiązania w nauczaniu,
 • wyrównują poziom wiedzy uczących się,
 • w treści wchodzą liczne testy egzaminu dojrzałości,
 • ułatwiają nauczycielom realizowanie podstawy programowej,
 • zachęcają uczniów do pogłębiania wiedzy we własnym zakresie,
 • są bogate w kreatywne materiały edykacyjne,
 • ułatwiają systematyczne przygotowywanie się do zaliczeń i matury,
 • są bogate w dodatki multimedialne, gry, mapy i inne pomoce dydaktyczne.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Oblicza geografii 3. Maturalne karty pracy dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>