Bee.pl umożliwia odbiór osobisty w Białymstoku. Nasza siedziba w Białymstoku mieści się w centrum miasta, w pobliżu dworca PKP.
 
Złóż zamówienie i odbierz je za darmo w siedzibie firmy przy ul. Kolejowej 12E (parter, w TaniaKsiazka.pl)Odbiór osobisty możliwy jest w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 19.
 
Adres naszej siedziby to: 

Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
ul. Kolejowa 12 E (w TaniaKsiazka.pl)
15-701 Białystok

Telefon kontaktowy: 718811110
Płatność: gotówka, karta


Zamówienie oczekuje na odbiór minimum 14 dni od otrzymania powiadomienia o gotowości odbioru. W przypadku chęci przedłużenia terminu odbioru, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

 
WAŻNA INFORMACJA!
 
Punkt odbioru zamówień został przeniesiony na drugą stronę budynku! Poniższa mapka pomoże Państwu do nas trafić.
 

AZS_mapkaNEW.jpg

 
Na budynku umieściliśmy też strzałki, które ułatwią dotarcie na miejsce. Wejście znajduje się teraz od strony hurtowni Glosel.
 
O możliwości odbioru informujemy wiadomością e-mail.

Dojazd od Alei Solidarności: jadąc w kierunku miasta należy zjechać przed ul. Dąbrowskiego, przed dojechaniem do Zwycięstwa skręcić w prawo (wjazd na teren, na którym znajduje się budynek 12E mieści się na łuku dojazdowym z Dąbrowskiego do Zwycięstwa).
 
Dojazd od ul. Kolejowej: jadąc od strony ul. Antoniukowskiej w kierunku Jana Pawła II wjazd znajduje się za przystankiem, następnie prosto, skręcamy w prawo, prosto i na przeciwko znajdować się będzie budynek 12 E.
 
W przypadku problemów z odnalezieniem siedziby firmy, prosimy o kontakt:

Infolinia: 718811110
E-mail: kontakt@Bee.pl
 
Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 18.

Zobacz pszczółkowe rekomendacje zakupowe


 
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe