Pakiet Nauka przez zabawę: 100 zabaw, 101 zabaw

100 zabaw. Nauka przez zabawę 100 zabaw to doskonała pozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, łamigłówki, łączenie elementów, szukanie różnic, zabawy logiczne. Wszystkie zadania ułożone są w kolejności od najprostszych do...
23,05

Opis

100 zabaw. Nauka przez zabawę

100 zabaw to doskonała pozycja dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, łamigłówki, łączenie elementów, szukanie różnic, zabawy logiczne. Wszystkie zadania ułożone są w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto przy każdym zadaniu jest skala trudności, która określa, jak trudne jest to zadanko.

Ponad 100 stron wesołej zabawy zapewni każdemu dziecku rozrywkę na długi czas. Zadanka są edukacyjne, rozwijają zdolności manualne, spostrzegawczość, rozwijają myślenie logiczne - dzięki czemu dziecko uczy się poprzez zabawę!


101 zabaw. Nauka przez zabawę

101 zabaw to nowa książka aktywizująca dla dzieci w wieku 2-6 lat. Zadanka ułożone są tematycznie - w poszczególnych działach znajdują się labirynty, wyszukiwanki, łączenie elementów, szukanie różnic, łamigłówki i zabawy logiczne. Zadania zostały ułożone w kolejności od najprostszych do najtrudniejszych. Ponadto przy każdym zadaniu jest skala trudności, która podaje, na jakim poziomie jest dane zadanko.

Ponad 101 stron ciekawych zadań, łamigłówek i zabaw zapewni każdemu dziecku rozrywkę na długi czas. Zadanka są edukacyjne, rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, ćwiczą spostrzegawczość, rozwijają myślenie logiczne. Wskazówki dla rodziców zawierają pomysły, jak jeszcze wykorzystać zabawę, o czym porozmawiać, co opowiedzieć dziecku, by wzbogacić jego wiedzę o świecie. Nauka przez zabawę jest najlepszą formą przyswajania wiedzy i umiejętności.

Ewa Sajek jest autorem historii "Pakiet Nauka przez zabawę: 100 zabaw, 101 zabaw".

Książeczka pt. "Pakiet Nauka przez zabawę: 100 zabaw, 101 zabaw" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

"Pakiet Nauka przez zabawę: 100 zabaw, 101 zabaw" wydało Wydawnictwo Greg. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.