Pakiet: To się liczy! Podręcznik do matematyki, To się czyta! Podręcznik do języka polskiego

To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3 To się liczy! to podręcznik ze zbiorem zadań przeznaczony do nauki matematyki w branżowej szkole I stopnia. Jego główną zaletą są liczne nawiązania do sytuacji zawodowych. Zawiera różnorodne rozwiązania...
105,98 * 115,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 100,10 zł

Opis

To się liczy! Podręcznik do matematyki dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3

To się liczy! to podręcznik ze zbiorem zadań przeznaczony do nauki matematyki w branżowej szkole I stopnia.

Jego główną zaletą są liczne nawiązania do sytuacji zawodowych. Zawiera różnorodne rozwiązania ułatwiające naukę, takie jak ćwiczenia wprowadzające w tematykę lekcji, przykłady rozwiązane krok po kroku, ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności oraz zadania i lekcje dotyczące różnych branż.


To się czyta! Podręcznik do języka polskiego dla branżowej szkoły pierwszego stopnia. Klasa 3

Podręcznik „To się czyta!” do języka polskiego dla klasy 3 branżowej szkoły I stopnia jest podzielony na dwie części: literacko-kulturową i językową.

  • Realizuje nowatorski układ treści – tematyczny z elementami chronologii historycznoliterackiej – ułatwiający zaciekawienie uczniów i zapoznanie ich z kolejnymi okresami w historii literatury i kultury. Informacje o tych okresach zebrano na dodatkowych stronach, na których przedstawiono najważniejsze konteksty społeczne i artystyczne.
  • Porusza tematy i problemy bliskie młodzieżyin. poprzez odwołania do współczesnych tekstów literackich, filmów czy seriali.
  • Jest dostosowany do możliwości percepcyjnych ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: uporządkowanej strukturze tematów, atrakcyjnym infografikom dotyczącym ważnych i ciekawych zagadnień, prostym schematom przedstawiającym wybrane treści, poleceniom formułowanym zrozumiałym językiem.
  • Ukazuje powiązania między różnymi dziedzinami twórczości dzięki stronom „Ukryte w dziele sztuki” prezentującym dzieła malarskie czy instalacje artystyczne poruszające ważne współczesne tematy.
  • Umożliwia utrwalenie wiedzy za pomocą czytelnych schematów oraz ćwiczeń podsumowujących.
  • Uświadamia rolę języka w życiu codziennym i zawodowym dzięki treściom zawartym w części poświęconej kształceniu językowemu.

Szczegóły - Pakiet: To się liczy! Podręcznik do matematyki, To się czyta! Podręcznik do języka polskiego

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>