Pakiet Und so weiter 3 extra. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6

Und so weiter 3 extra. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6 Podręcznik und so weiter EXTRA 3 jest przeznaczony dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po klasach 1-3 jako pierwszego języka obcego (podstawa programowa II.1) lub rozpoczynają ją,...
94,50 * 98,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 86,92 zł

Opis

Und so weiter 3 extra. Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6

Podręcznik und so weiter EXTRA 3 jest przeznaczony dla uczniów klasy 6 szkoły podstawowej, którzy kontynuują naukę języka niemieckiego po klasach 1-3 jako pierwszego języka obcego (podstawa programowa II.1) lub rozpoczynają ją, jako drugiego języka obcego. Prezentowany w podręczniku materiał leksykalno-gramatyczny i proponowane zadania odpowiadają najnowszym tendencjom dydaktyki języków obcych.

Najważniejsze cechy podręcznika:

 • Klarowny układ podręcznika: stała, modułowa budowa rozdziałów, jasno określone cele.
 • Nowoczesna szata graficzna angażująca młodych odbiorców.
 • Różnorodne zadania wspierające efektywną komunikację.
 • Ciekawe treści realioznawcze i kulturowe - rozwój kompetencji interkulturowej.

und so weiter EXTRA 3 zapewnia harmonijny rozwój wszystkich sprawności językowych. Każdy rozdział zawiera zadania rozwijające sprawność czytania i rozumienia ze słuchu oraz mówienia i pisania. System piktogramów prowadzi nauczyciela i ucznia, wyraźnie określając rozwijane sprawności językowe.

Podręcznik und so weiter EXTRA 3 składa się z 6 rozdziałów o modułowej budowie oraz 4 sekcji dodatkowych. W każdym rozdziale stałymi elementami są:

 • piosenka
 • zagadka gramatyczna
 • tekst do słuchania
 • tekst do czytania
 • ćwiczenie fonetyczne zadanie rozwijające sprawność tworzenia krótkich tekstów pisemnych
 • praca projektowa - tworzenie książeczki leporello
 • informacje gramatyczne z zestawem dodatkowych zadań.

Podręcznik zawiera ponadto:

 • sekcję Interessantes über DACH-Länder, prezentującą informacje o krajach niemieckiego obszaru językowego
 • Theaterstück - tekst sztuki teatralnej
 • propozycje projektów dla całej klasy
 • zestawy zadań sprawdzających Die kluge Eule prüft
 • opisy gier i zabaw językowych zaprezentowanych w podręczniku
 • słowniczek alfabetyczny wraz z listą zwrotów i wyrażeń.

Cyfrowy podręcznik - elektroniczna wersja podręcznika. W każdym zakupionym egzemplarzu, na wewnętrznej stronie okładki, znajdują się spersonalizowane kody do cyfrowego odzwierciedlenia podręcznika, dzięki którym uczniowie mogą z niego korzystać.

Cyfrowy podręcznik und so weiter EXTRA 3 znajdziesz na platformie e-Akademia PWN. Zestawy słówek, zwrotów i wyrażeń prezentowanych w podręczniku und so weiter EXTRA 3 znajdziesz na platformie Quizlet.


Und so weiter 3 extra. Zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6

Zeszyt ćwiczeń und so weiter EXTRA 3 to rozszerzona wersja materiałów ćwiczeniowych, dostępna poza dotacją MEiN. Bogaty zestaw różnorodnych ćwiczeń ułatwia utrwalenie poznanego słownictwa i systematyzację zagadnień gramatycznych prezentowanych w podręczniku.

W zeszycie ćwiczeń znajdziesz:

 • Zbiór ćwiczeń rozwijających wszystkie sprawności językowe
 • Wersja elektroniczna ćwiczeń wygodna w pracy stacjonarnej i nieoceniona w zdalnej
 • Dodatkowe sekcje z testami po każdym rozdziale oraz gry i zabawy językowe
 • Dobra, czytelna komunikacja między podręcznikiem a materiałami ćwiczeniowymi - wygoda!

Zeszyt ćwiczeń und so weiter EXTRA 3 do języka niemieckiego dla klasy VI to bogaty zbiór różnorodnych zadań językowych, w pełni skorelowany z podręcznikiem. Każde zadanie z zeszytu ćwiczeń posiada wyraźny odnośnik do konkretnego punktu aktywności językowej w podręczniku und so weiter EXTRA 3, ułatwiając uczniom poprawne powiązanie nabywanych przez nich treści lekcyjnych. W zeszycie ćwiczeń uczeń znajdzie także testy językowe zgromadzone w sekcji Die kluge Eule prüft, gry i zabawy językowe uatrakcyjniające naukę języka niemieckiego oraz ćwiczenia rozwijające umiejętność aktywnego słuchania, do których nagrania w formacie mp3 są dostępne bezpłatnie w Strefie Ucznia.

e-Ćwiczenia Interaktywna wersja zeszytu ćwiczeń to doskonałe narzędzie, pomocne zarówno w pracy zdalnej, jak i stacjonarnej (przesyłanie zadań domowych). W każdym zakupionym egzemplarzu, na wewnętrznej stronie okładki, znajdują się spersonalizowane kody do e-Ćwiczeń, dzięki którym uczniowie mogą korzystać z przesłanych przez nauczyciela materiałów. Te i wiele innych materiałów w wersji interaktywnej znajdziesz w e-Akademii PWN.

FAQ

Sekcja FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Książka Pakiet Und so weiter 3 extra. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6 została wydana przez Wydawnictwo PWN.


Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Jaka jest data wydania podręcznika "Pakiet Und so weiter 3 extra. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6"?
Ten podręcznik został wydany w 2022 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że czerpią wiedzę z najnowszych podręczników.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Jeśli pomylę się podczas zakupów to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Pakiet Und so weiter 3 extra. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klasy 6

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>