Pampers Pieluchomajtki XXL Large PANTS 7 (17+ kg) JUMBO PACK 40 szt.

Gdy dziecko staje się aktywne i próbuje raczkować podczas zmieniania pieluszki, może być trudno ją założyć. Pieluchomajtki Pampers Pants poradzą sobie z tym bez problemu! Pieluchomajtki Pampers Pants łatwo jest założyć i ściągnąć, odrywając boczne szwy. Są elastyczne i dostosowują się do ruchów...

47.99 zł

-16%

56.99 zł

Cena za szt. : 1.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Czy twoja pociecha już zaczęła chodzić? Choć rozpiera cię duma, wiesz, że stoisz przed nie lada wyzwaniem. Co zrobić, aby zapewnić młodemu odkrywcy jak najbardziej komfortowy start w samodzielnym poruszaniu się po planecie? Odpowiedzią na tę potrzebę jest produkt sprawdzonego producenta - pieluchomajtki Pampers Pants 7.

Pozwalają one na:
- łatwą zmianę pieluszki, kiedy dziecko się porusza,
- nieograniczanie ruchów maluszka,
- higieniczną zabawę przez cały dzień,
- dopasowanie do małego ciała.

Jumbo Pack zawiera aż 40 pieluszek. To rozsądna decyzja dla każdej kieszeni. Skóra twojego maleństwa pozostaje sucha dzięki innowacyjnej technologii trzech kanalików chłonnych. Sprawiają one, że wilgoć zostaje zamknięta w pieluszce, nie przeszkadzając raczkującemu dziecku w podbijaniu otaczającego je świata.

Producent Pampers jest marką, której zaufało już wiele rodziców na wszystkich kontynentach. Należy do koncernu Procter & Gamble, który już od lat 50. ubiegłego wieku dostarcza najwyższej jakości produkty potrzebne do zaopiekowania się zarówno noworodkiem, jak i większym dzieckiem. Doświadczenie i jakość wykonania gwarantują zadowolenie rodziców.

Opakowanie zawiera 40 pieluszek ze ściągaczami, które ułatwiają ich zakładanie i zmianę. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia lub 17 kg wagi. Działają do 12 godzin od założenia. Poręczne i higieniczne. Polecane rodzicom. Lubiane przez maluszki na całym świecie.

Dane producenta/dystrybutora

Procter AND Gamble DS Polska Sp. z o.o., ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa 0801 25 88 25

Recenzje

Ocena 

Wszędzie szukałam 7 i znalazłam u Was!!! SUPER :)

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pampers Pieluchomajtki XXL Large PANTS 7 (17+ kg) JUMBO PACK 40 szt.

  • Producent: Pampers
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8001841133737
  • EAN: 8001841133737
  • Wymiary: 33.2 x 24 x 13.2 cm