Password 2. Podręcznik wieloletni i zeszyt ćwiczeń wieloletni dla liceum i technikum

Password 2. Podręcznik wieloletni i zeszyt ćwiczeń wieloletni dla liceum i technikum Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na...
134,96 * 141,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 118,02 zł

Opis

Password 2. Podręcznik wieloletni i zeszyt ćwiczeń wieloletni dla liceum i technikum

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w klasie trzeciej. W podręczniku uwzględniono również potrzeby uczniów realizujących rozszerzony zakres podstawy programowej w szkole ponadgimnazjalnej.

Warto wiedzieć:

  • Password zawiera zadania egzaminacyjne oraz uczy umiejętności wymaganych na maturze podstawowej i rozszerzonej, już od pierwszej części kursu,
  • utrwala struktury leksykalno-gramatyczne poprzez różnorodne zadania na znajomość środków językowych, w tym w formacie maturalnym,
  • wspiera polskiego ucznia poprzez zadania zwracające uwagę na typowo polskie błędy, często mylone wyrazy oraz podpowiedzi w otwartych zadaniach dyskusyjnych,
  • proponuje elastyczne rozwiązanie dla osób o zróżnicowanym poziomie znajomości języka zadania Challenge wprowadzają trudniejszy materiał z zakresu słownictwa, gramatyki i umiejętności językowych.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Password 2. Podręcznik wieloletni i zeszyt ćwiczeń wieloletni dla liceum i technikum"?
Marta Rosińska, Lynda Edwards, Gregory J. Manin, Karolina Kotorowicz-Jasińska, Joanna Sobierska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jaki numer zgodności MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
Nr dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego to 767/2/2016. Nazywany numerem MEN, czyli po rozwinięciu skrótu: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje nauczyciela o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi w dniu nadania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez przedstawicieli Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami merytorycznymi.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnej torby lub plecaka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Password 2. Podręcznik wieloletni i zeszyt ćwiczeń wieloletni dla liceum i technikum

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>