Physalis Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych persia 407 g

Dyfuzor ultradźwiękowy, który przy pomocy wysokiej częstotliwości drgań rozprzestrzenia aromatyczny zapach, który ma zbawienny wpływ na nasze samopoczucie.
99,99 * 114,40 zł
Cena za kg : 245.68zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 99,99 zł

Opis

Siła ultradźwięków, czyli dyfuzor Persia

Dyfuzor Persia to niewielkich rozmiarów (10,5 x 11,5 x 14,2 cm) urządzenie ultradźwiękowe stosowane w aromaterapii. Dyfuzor wykorzystuje ultradźwięki. Dzięki wibracjom o odpowiednio wysokiej częstotliwości możliwe jest wytworzenie mgiełki składającej się z niezliczonej ilości cząsteczek mieszaniny wody i olejków zapachowych.

Mechanizm obsługi sprzętu jest niezwykle prosty - wystarczy podłączyć dyfuzor do źródła energii, wypełnić zbiornik bieżącą wodą oraz dodać kilka kropli olejku aromatycznego. Zdefiniowana przez producenta przestrzeń, jaką może obsłużyć dyfuzor, ma powierzchnię od 10 do 30 m2 (w zależności od wysokości pomieszczenia).

Physalis to (obok Biotony i Pureté Bio) jedna z trzech marek należących do belgijskiego przedsiębiorstwa KeyPharm. Firma słynie z wysokiej jakości naturalnych produktów wspierających utrzymanie dobrej kondycji i zdrowia organizmu ludzkiego. Znaczną część asortymentu marki Physalis stanowią dyfuzory do aromaterapii.

Aromaterapia z dyfuzorem marki Physalis

Dyfuzor Persia to urządzenie wspierające poprawę samopoczucia, działające relaksacyjnie i odprężająco. Dobroczynny wpływ mgiełki uwalniającej się w trakcie pracy sprzętu wynika z:

  • oczyszczających właściwości użytego olejku eterycznego,
  • efektu nawilżenia powietrza i zapewnienia optymalnej wilgotności we wnętrzu mieszkalnym,
  • wytwarzania się przyjemnego aromatu, silnie oddziałującego na zmysł węchu.

Szczegóły - Physalis Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych persia 407 g

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Dyfuzor do olejków eterycznych Physalis to bardzo dobry produkt. Jest prosty w użyciu, a jednoczeście skuteczny. Oczyszcza powietrze i daje subtelny aromat, a to dla mnie istotne, bo nie przepadam za intensywnymi i drażniącymi zapachami. Mimo niewielkich rozmiarów działa na całe mieszkanie. Pracuje dyskretnie i cicho. Dyfuzor ma nowoczesny design, ładnie się prezentuje. Za ta cene nie ma lepszego produktu w tej jakości.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
To się opłaca! Zestawy do domu >>