NOWOŚĆ Podnóżek dla dziecka MIX Technok

Podnóżek dla dziecka MIX Technok

Podnóżek dla dziecka to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które zapewni komfort i bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Wykonany z wysokiej jakości, trwałego materiału, podnóżek został zaprojektowany z myślą o potrzebach małych użytkowników. Jego ergonomiczna konstrukcja umożliwia łatwe...
33,80 * 50,65 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 40,52 zł

Opis

Podnóżek dla dziecka to praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które zapewni komfort i bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom. Wykonany z wysokiej jakości, trwałego materiału, podnóżek został zaprojektowany z myślą o potrzebach małych użytkowników.

Jego ergonomiczna konstrukcja umożliwia łatwe dostosowanie do różnych sytuacji, zarówno podczas jedzenia, jak i codziennych czynności higienicznych. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, co pozwala rodzicom na spokojne korzystanie z podnóżka dla swoich dzieci.

Podnóżek jest również lekki i łatwy w utrzymaniu czystości, co ułatwia jego codzienną pielęgnację. Posiada gumowe wstawki na nóżkach zapobiegające przesuwaniu się.

Dla wygody i wsparcia najmłodszych użytkowników, podnóżek dla dziecka to niezbędny element wyposażenia, który ułatwia codzienne czynności oraz rozwija samodzielność dzieci.

Wprowadź do swojego domu produkt, który łączy komfort z bezpieczeństwem, i spraw, aby codzienne chwile z maluchem były jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze.

Podnóżek dostępny jest w 4 kolorach.

Kolor produktu wysyłany jest losowo.

Wymiary produktu: 41 x 26,5 x 15 cm

Zalecane maksymalne obciążenie 40 kg

CENA DOTYCZY JEDNEJ SZTUKI

Szczegóły - Podnóżek dla dziecka MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 426x266 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037609109
  • EAN: 4823037609109

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt