Bio Vegan

Bio Vegan to niemiecki producent, posiadający w swojej ofercie certyfikowane produkty ekologiczne, odpowiednie dla wegan i wegetarian. Zróżnicowanie oferowanej żywności oraz możliwość jej szerokiego zastosowania w kuchni sprawia, że produkty Bio Vegan nadają się dla każdego i docenią je także osoby, które starają się stosować różnorodną i zdrową dietę, i jednocześnie zwracają uwagę na jakość używanych składników.

Bio Vegan – wysoka jakość nie tylko dla wegan

Bio Vegan to produkty typu niezbędników każdej kuchni. Zaspokoją potrzeby zarówno osób preferujących potrawy słodkie, jak i tych lubujących się w wytrawnych daniach.

Producent ma w swojej ofercie: aromatyczne przyprawy np. wanilię i skórę pomarańczową oraz cytrynową, wegańskie dodatki do przetworów (środki żelujące), zakwasy do domowego chleba (także bezglutenowe) i suszone drożdże, środki żelujące na bazie agaru, bezglutenowy certyfikowany proszek do pieczenia czy nawet gotowe mieszanki do wypieku domowego pieczywa.

Z myślą o alergikach powstał także bezglutenowy karob w proszku, który docenią osoby poszukujące zamiennika kakao, a miłośnicy domowych dzieł cukierniczych docenią także dodatki jak bezglutenowa polewa czekoladowa czy kolorowa posypka cukrowa. Osoby zapracowane ucieszy z pewnością fakt obecności w ofercie Bio Vegan sosu bolognese w proszku, który jest nie tylko bezglutenowy i wegański, ale także ma dobry, prosty skład. Tego typu produkt warto zawsze mieć w szafce, na wypadek, gdybyśmy mieli mało czasu na przygotowanie zdrowego posiłku albo niespodziewani goście czekaliby pod drzwiami.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe