Gerber Organic


Gerber Organic to kolekcja gotowych, ekologicznych dań przeznaczona dla najmłodszych dzieci, w celu stopniowego rozszerzania ich diety i zapoznawania z nowymi smakami. Wykorzystane w produktach składniki pochodzą z rolnictwa ekologicznego, w którym uprawy prowadzone są z poszanowaniem naturalnych procesów i dbałością o środowisko, bez wykorzystywania sztucznych nawozów i chemii, a ich jakość potwierdzona jest certyfikatem PL-EKO. Receptury zostały opracowane przez specjalistów zgodnie ze schematem żywienia niemowląt stworzonym przez Polskie Towarzystwo Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Podając maluchowi produkty Gerber Organic masz więc pewność, że wybierasz smaczne, zróżnicowane posiłki bogate w błonnik i pełne odpowiednio zbilansowanych wartości odżywczych.

Dokonując zakupu należy zwrócić uwagę na zalecenia podania posiłków zależnie od wieku - pierwsze mieszanki można podawać już po ukończeniu 4. miesiąca życia niemowlęcia, a kolejne po 6. miesiącu. Gładkie przeciery warzywne to pierwsza, najważniejsza gama produktów, o którą należy rozszerzyć dietę po mleku. Gęste, kremowe posiłki z owoców można podawać już 2 tygodnie po wcześniejszym wprowadzeniu do diety warzyw.

Gotowe dania z warzyw, owoców oraz warzywno-owocowe w słoiczkach gotowe są do spożycia po ogrzaniu. Natomiast deserki owocowe oraz te z dodatkiem zbóż i mleka w tubkach wystarczy bezpośrednio wycisnąć do spożycia, a dzieci, które skończyły już roczek mogą jeść je bezpośrednio z tubki. Zgodnie z przepisami prawa produkty dla najmłodszych nie zawierają żadnych substancji konserwujących ani barwników.

Produkty z gamy Gerber Organic to ciekawe kompozycje smakowe, przygotowane z dbałością o młode, wrażliwe  brzuszki, ponieważ  marka  czuwa nad  procesem ich produkcji od ziarenka do słoiczka, a każdy etap produkcji spełnia rygorystyczne normy.

 

Gerber Organic >>

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe