Podgrzewacze do butelek dla dzieci

Jest 8 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 229,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 229,00 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 159,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 159,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 222,94 zł
145,99 * 169,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 145,80 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 65,99 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 145,99 zł

Spośród wielu różnorodnych akcesoriów ułatwiających przygotowywanie posiłków dla najmłodszych na szczególną uwagę zasługują podgrzewacze do butelek. Czym one są, jak z nich korzystać i które wybrać?

Tego rodzaju produkty zostały stworzone z myślą o rodzicach ceniących sobie nowoczesność oraz komfort, którzy chcą ułatwić sobie szybkie podgrzewanie nie tylko pokarmów w butelkach, ale także gotowych dań w słoiczkach. Niektóre z prezentowanych w tej kategorii wyrobów mogą również pełnić funkcję sterylizatora, umożliwiając bezpieczne odkażanie butelek, smoczków, gryzaków i wielu innych akcesoriów dziecięcych.

Jak działa podgrzewacz do butelek?

Podstawową funkcją, jaką spełnia podgrzewacz do butelek, jest ogrzewanie posiłków. Podgrzewać można zarówno płyny, takie jak mleko czy sok, jak i pokarmy o stałej konsystencji, np. dania ze słoiczków. Najczęściej podczas pracy urządzenia wykorzystywana jest para wodna. Zapewnia ona równomierne podgrzewanie płynów i jedzenia. Warto zaznaczyć, że elektryczny podgrzewacz pozwala na zachowanie wszystkich składników odżywczych. Dzięki temu ma się pewność, iż dziecko otrzymało pełnowartościowy posiłek.

Podgrzewacz do butelek - jak używać?

Podgrzewacz do mleka jest bardzo prosty w obsłudze. Należy postawić go na płaskiej powierzchni i napełnić zbiornik odpowiednią ilością wody. Następnie w odpowiednim miejscu należy umieścić butelkę, sprawdzając, czy wcześniej wlana woda nie wypływa z urządzenia. Po włączeniu podgrzewacza trzeba wybrać temperaturę i ewentualnie tryb podgrzewania. W zależności od modelu, służy do tego pokrętło lub wyświetlacz LCD. Niektóre urządzenia mogą same określić temperaturę, do jakiej ma być zagrzany pokarm.

Jeśli chcemy mieć ciągły dostęp do ciepłego płynu, warto wybrać podgrzewacz do butelek z termostatem. Daje on możliwość utrzymania stałej temperatury pokarmu po jego podgrzaniu. Ta opcja będzie szczególnie przydatna w nocy, kiedy szybko trzeba przygotować mleko z pomocą gorącej wody.

Ważną kwestią w przypadku używania podgrzewacza do butelek jest utrzymanie go w czystości. Po każdym użyciu trzeba wylać z niego wodę, a wnętrze urządzenia przetrzeć ściereczką. Co ważne, nie należy używać środków chemicznych. Raz na cztery tygodnie wnętrze podgrzewacza wymaga wyczyszczenia kwaskiem cytrynowym lub octem - 10 g kwasku na 200 ml wody bądź 50 ml octu na 100 ml wody. W pierwszym przypadku roztwór trzeba podgrzać, a w drugim tylko poczekać na rozpuszczenie się kamienia i wypłukać wnętrze podgrzewacza.

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów podgrzewaczy do mleka. Różnią się funkcjami i metodą zasilania, więc z łatwością można znaleźć coś dostosowanego do swoich potrzeb. Jeśli ceni się mobilność urządzenia, dobrym pomysłem będzie podgrzewacz do butelek na baterie.

  • - Podgrzewacz do butelek klasyczny - sprawdzi się do użytku domowego. W wersji najbardziej podstawowej jedynie podgrzeje pokarm, ale są dostępne także modele z dodatkowymi opcjami. Mogą rozmrażać pokarm, wyparzać akcesoria. Niektóre urządzenia są dedykowane do butelek i pojemników określonych marek, np. szybki podgrzewacz do butelek Avent SCF355 marki Philips, a inne są uniwersalne - np. elektryczny podgrzewacz do butelek Canpol Babies. Istotne dla rodziców mogą być specjalne zabezpieczenia, dzięki którym urządzenie automatycznie wyłącza się w przypadku braku wody - posiada je m.in. podgrzewacz do butelek Lovi 4w1.
  • - Podgrzewacz do butelek samochodowy - wybór idealny na podróże. Podgrzewanie posiłku trwa nieco dłużej niż w wypadku klasycznych modeli. Urządzenie tego rodzaju nierzadko posiada także termoopakowanie pomagające w utrzymaniu temperatury pokarmu - ten dodatek ma chociażby praktyczny samochodowy podgrzewacz od Babyono do butelek i słoiczków.
  • - Podgrzewacz do butelek podwójny - wymarzony dla par posiadających bliźniaki. Pozwala na jednoczesne podgrzewanie dwóch butelek lub słoików. Przykładowy model to podwójny podgrzewacz i sterylizator 3w1 Miniland.

Podgrzewacze do butelek ułatwią rodzicom życie codzienne i przyspieszą przygotowywanie pokarmu. Wybrane modele można zabrać w podróż, podczas której będą nieocenioną pomocą. Czas zaoszczędzony dzięki podgrzewaczowi do mleka można poświęcić na zabawę z maluchem, co na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy.

Podgrzewacze do butelek do domu i samochodu

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór podgrzewaczy, z których można korzystać nie tylko w warunkach domowych, ale także w czasie podróży. Jest to możliwe dzięki opcji podłączenia urządzenia do gniazda zapalniczki samochodowej – w ten sposób uda nam się podgrzać posiłek dla malucha w szybki i sprawny sposób, bez konieczności postoju czy używania dodatkowej wody.

To, co wyróżnia oferowane przez nasz sklep podgrzewacze do butelek, to między innymi:

  • - szybkie i precyzyjne podgrzewanie,
  • - dopasowanie do większości słoiczków oraz butelek dostępnych na rynku,
  • - wbudowane termostaty zabezpieczające przed nadmiernym nagrzaniem,
  • - możliwość podgrzewania posiłków zarówno w butelkach szklanych, jak i plastikowych,
  • - wykonanie z trwałych i bezpiecznych materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne.

W naszym asortymencie można także znaleźć podgrzewacze z praktycznymi miseczkami z podziałką, które pozwalają na podgrzewanie gęstych pokarmów takich jak np. kaszki.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe