Lima


 

Kuchnia Orientu... aromatyczna, pełna znanych i nieznanych składników... Ryż wschodzący w pełnych słońca tarasach... Czy da się przenieść te aromaty na nasze domowe stoły? Produkty LIMA dadzą Ci spróbować tej kulinarnej sztuki! Co warto nadmienić – wszystkie produkty tej marki są w pełni ekologiczne, składniki roślinne pochodzą z upraw objętych odpowiednimi certyfikatami (np. Certisys – BE1), co jest dobrą informacją dla osób pragnących żyć zgodnie z naturą, ale i ze smakiem.

A jakie produkty oferuje LIMA?

Wśród nich są różne rodzaje sosów sojowych – podstawowego elementu kuchni azjatyckiej. Uwydatniają smak potraw (od zup po duszone mięsa), a przy tym są bogate w białka. Dostępne są w różnych wariantach, a szczególnie polecamy wariant bezglutenowy, z mniejszą zawartością soli – w sam raz dla ludzi unikających soli z przyczyn zdrowotnych.

Kolejnymi produktami są pasty miso – wytwarzane z fermentujących zbóż: ryżu, soi lub jęczmienia. Tak jak i nasze kiszonki, tak i miso charakteryzuje się nie tylko dobrym smakiem, ale i bogactwem składników odżywczych. Pastę tę wykorzystuje się do szeregu potraw, m.in. kuchni japońskiej: zarówno zup, jak i sosów.

Po dobrym posiłku wypadałoby też czegoś się napić. Tej kwestii Lima proponuje kawy zbożowe do filtra oraz napój ryżowy. Zaspokoją one pragnienie tak w zimne, jak i ciepłe dni. Jeśli Twoim daniom brakuje tego „czegoś”, znajdziesz też przyprawy – pastę wasabi czy sól sezamową. Jeśli zaś przychodzi ochota na małe co nieco – można sięgnąć po chipsy warzywne, tylko uwaga! Mogą być pikantne!

Lima

-25%
w magazynie
-26%
w magazynie
-10%
wysyłka do 72 godzin
-8%
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
NOWOŚĆ
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe