Papagrin

Papagrin to polska marka, która słynie ze zdrowych, naturalnych i ekologicznie produkowanych przekąsek. To doświadczenie, innowacja i profesjonalizm. Cała produkcja firmy Papagrin oparta jest na bardzo prostych procesach technologicznych, które są całkowicie pozbawione złożonych działań mechanicznych i termicznych. Temperatura obróbki termicznej nigdy nie może przekraczać 42°C, co gwarantuje wysoką jakość produktów, które są polecane zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Wszystkie produkty marki Papagrin są całkowicie naturalne, absolutnie pozbawione ulepszaczy, barwników, substancji chemicznych czy konserwantów. Wszystkie oferowane przekąski są zdrowe i zachowują właściwości dzięki niskiej temperaturze kontrolowanej podczas ich produkcji. Są niskokaloryczne, a równocześnie posiadają właściwości odżywcze. Są to produkty wegetariańskie, bez GMO, absolutnie nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego, cukru i oleju palmowego. W produktach występują jedynie naturalne cukry. Wszystkie oferowane produkty są również bezglutenowe.

W ofercie marki Papagrin znajdziemy między innymi:

  • przekąski o różnych smakach owocowych,
  • granole rozmaitych rodzajów,
  • chleb lniany, suszony z różnymi warzywnymi dodatkami,
  • sezamki z suszonymi owocami,
  • tortille warzywne, które są wyjątkowo smaczne, dzięki intensywnemu owocowemu lub warzywnemu smakowi.

Wszystkie produkty są estetycznie, kolorowo i ekologicznie pakowane. Papagrin to naturalne, zdrowe i niezwykle smaczne przekąski.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe