ZUZii


 

Ekologiczny styl życia staje się w Polsce coraz bardziej akceptowany i popularny. I nie chodzi tutaj tylko o tradycyjnie rozumiane lifestylowe podejście do codzienności, ale także o zmianę nawyków masowych. Masowych, czyli tych związanych z firmami produkującymi żywność, meble, kosmetyki i wiele innych.

Jednym z polskich producentów, który zwrócił się w ekologiczną stronę wytwarzania produktów jest ZUZii. ZUZii to marka, która skupia się przede wszystkim na wyrobach papierniczych, które produkowane są z bambusa. W ofercie marki znajdują się jednak swego rodzaju akcesoria kosmetyczne i produkty higieniczne takie jak:

  • Bambusowe patyczki z bawełną,
  • Bambusowe patyczki kosmetyczne dla dzieci,
  • Bambusowe chusteczki 3-warstwowe,
  • Bambusowy papier toaletowy,
  • Bambusowe szczoteczki do zębów,
  • Bambusowe chusteczki higieniczne,
  • Słomki do picia ze słomy pszenicznej.

Bambus określany jest jako najszybciej rosnąca roślina na świecie. W porównaniu do zwykłego procesu wzrostu drzew, bambus rośnie aż trzy razy szybciej. To znakomity surowiec, który stanowi główny fundament produktów znajdujących się w ofercie ZUZii. Produkty marki są zatem świetną i – co ważne – ekologiczną alternatywą dla sztucznych produktów znajdujących się na supermarketowych półkach.

Produkty ZUZii to także przywiązywanie dużej wagi do opakowań. Wszystkie są oczywiście biodegradowalne – tak, by zachować spójność z ekologicznym przekazem marki. Decydując się na zakupy z ZUZii wybierasz wysokiej jakości produkty hipoalergiczne, dostarczane do Ciebie prosto z natury. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem marki dostępnym w naszym sklepie internetowym. Udanych zakupów!

ZUZii

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe