ZUZii Bambusowe patyczki kosmetyczne do uszu 100 szt.

Bambusowe patyczki kosmetyczne z bawełną przyjazne dla skóry antybakteryjne biodegradowalne opakowanie wolne od chloru opakowanie: 100 szt.
5,97 * 5,99 zł
Cena za szt. : 0.06zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,20 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

O tym, jak ważne jest dbanie o środowisko i ochrona przyrody, przekonujemy się z dnia na dzień. Coraz więcej osób decyduje się na ekologiczne rozwiązania nawet przy najprostszych, codziennych czynnościach. Już niewielkie zmiany każdego dnia stopniowo wpłyną na poprawę stanu środowiska, gdy zaczną stosować je wszyscy. Dlatego właśnie coraz łatwiej dostępne stają się ekologiczne "gadżety" zastępujące najprostsze przedmioty codziennego użytku.

Bambusowe patyczki kosmetyczne z bawełną to jeden z tych prostych "gadżetów", który sprawi, że twoje życie z dnia na dzień stanie się bardziej ekologiczne. Tradycyjne patyczki do uszu produkuje się prawie w 100% z materiałów syntetycznych, nieulegających rozkładowi i nienadających się do przetworzenia. Okazuje się zatem, że z pozoru tak proste rozwiązanie może wywołać naprawdę korzystne efekty dla środowiska naturalnego.

Bambusowe patyczki kosmetyczne z bawełną są delikatne i w pełni bezpieczne dla skóry. Nie wywołują podrażnień i nie uczulają. Są w 100% hipoalergiczne. Mogą być stosowane nawet u małych dzieci. Nie zawierają chloru.

Nasze patyczki kosmetyczne wykonane zostały jedynie z dwóch tworzyw - bambusa i bawełny. Oba materiały są wolne od jakichkolwiek syntetycznych zanieczyszczeń. To sprawia, że produkt jest w 100% ekologiczny i biodegradowalny. Również opakowanie wykonano z biodegradowalnej tektury.

Szczegóły - ZUZii Bambusowe patyczki kosmetyczne do uszu 100 szt.

  • Producent: ZUZii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901122274032
  • EAN: 5901122274032
  • Wymiary: 8 x 8.5 x 2.5 cm

Składniki - ZUZii Bambusowe patyczki kosmetyczne do uszu 100 szt.

Bawełna i bambus.

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedno opakowanie produktu zawiera 100 sztuk patyczków. Wyrób bezpośrednio gotowy do użycia. Należy przechowywać go w suchym miejscu, unikać kontaktu z wodą.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również