ZUZii Zestaw bambusowych chusteczek higienicznych 4-warstwowych kieszonkowych 8 szt.

Bambusowe chusteczki higieniczne 4-warstwowe kieszonkowe: wykonane w 100% z celulozy bambusowej miękkie i delikatne dla skóry wolne od chloru - nie są wybielane rozmiar chusteczki: 20,3 x 20,5 cm 4-warstwowe opakowanie 8 szt.

6.99 zł

Cena za szt. : 0.87zł

Dodaj do schowka

Opis

Bambusowe chusteczki higieniczne kieszonkowe 4-warstwowe od ZUZii są przyjazne dla środowiska, w pełni bezpieczne dla skóry i miękkie. Może korzystać z nich spokojnie cała rodzina, także dzieci – są antyalergiczne i nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry. Wykonano je w całości z celulozy bambusowej, w składzie nie ma chloru oraz toksycznego BPA – przy produkcji nie zastosowano sztucznego procesu bielenia, któremu poddawana jest większość chusteczek dostępnych na rynku.

To produkt posiadający certyfikat FSC 100% przyznawany jedynie wytworom, w których użyto wyłącznie surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

Bambus to przyszłościowy surowiec, którym można zastępować wyroby drewniane oraz plastikowe. Dzięki temu zmniejsza się produkcję trudnych do rozłożenia śmieci, które w ostatnich latach są szczególnym problemem naszej planety. Z bambusa obecnie wytwarza się przede wszystkim artykuły do gospodarstwa domowego oraz odzież, jednak stale pojawiają się także nowe formy zastosowania tego materiału. Warto dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że bambus jest zasobem łatwo odnawialnym – niektóre jego gatunki potrafią urosnąć od jednego do dwóch metrów w ciągu zaledwie doby.

Chusteczki higieniczne to produkt wykorzystywany dość często, a przy tym niezbędny w domu – możliwość wyboru produktu, który nie szkodzi środowisku, to drobny krok o wielkim znaczeniu. Dodatkowo, wybierając markę ZUZii, ma się pewność, że nie zabrano pożywienia pandom.

Opakowanie zawiera osiem sztuk produktu. Każda chusteczka ma rozmiar 20,3 × 20,5 cm.

Składniki - ZUZii Zestaw bambusowych chusteczek higienicznych 4-warstwowych kieszonkowych 8 szt.

100% bambus.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu.

Dane producenta/dystrybutora

Yuju Sp. Z o.o. , ul. Sękocińska 11, 05-090 Sękocin Stary

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - ZUZii Zestaw bambusowych chusteczek higienicznych 4-warstwowych kieszonkowych 8 szt.

  • Producent: ZUZii
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901122274339
  • EAN: 5901122274339
  • Wymiary: 6 x 21 x 7 cm