Sanytol Odplamiacz. Dezynfekuje i usuwa nieprzyjemne zapachy 450 g

Proszek, dezynfekujący dodatek do prania o działaniu bakteriobójczym i wirusobójczym, bez chloru. Produkt 2w1, który niszczy w 99,9% drobnoustroje i eliminuje trudne do usunięcia plamy i zapachy w temperaturze już od 20C. Odpowiedni do wszystkich rodzajów tkanin. Do prania ręcznego i maszynowego....
19,99
Cena za kg : 44.42zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,99 zł

Opis

Dezynfekujący odplamiacz w proszku do tkanin kolorowych firmy Sanytol to silnie i wszechstronnie działający preparat, przeznaczony dla tych, którzy cenią sobie skuteczne i innowacyjne rozwiązania. Sanytol to marka o światowym zasięgu, słynąca z produkcji uniwersalnych środków czystości, które z jednej strony doskonale dezynfekują, a z drugiej - skutecznie usuwają rozmaite zabrudzenia. Zobacz, czym charakteryzuje się odplamiacz Sanytol w proszku, który prezentujemy w Bee.

Dodanie do prania preparatu odplamiającego i dezynfekującego Sanytol pozwoli na usunięcie nawet bardzo uciążliwych plam i nieprzyjemnych zapachów, niezależnie od tego, o jakim rodzaju tkaniny mowa. Uniwersalny środek odplamiający Sanytol jest stosowny nie tylko dla tkanin kolorowych - posiada również cechy wybielające i może być stosowany z białymi ubraniami czy obrusami. Środek do dezynfekcji tkanin Sanytol pozwoli z niezwykłą skutecznością (99,9%) usunąć bakterie i wirusy. Oferowany odplamiacz do tkanin białych i kolorowych cechuje się także m.in.:

  • efektywnym działaniem już w temperaturze 20 stopni,
  • unikatowym składem (aktywny tlen, związki enzymatyczne)
  • uniwersalnością - jest odpowiedni zarówno dla prania bielizny, jak i odzieży dziecięcej czy pościeli.

Odplamiacz 2w1 o pojemności 450 g o właściwościach dezynfekujących to niejedyna propozycja od Sanytol, jaką możesz znaleźć w Bee. Zachęcamy - sprawdź inne specjalistyczne środki Sanytol, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, aby móc kompleksowo zadbać o czystość w Twoim domu.

Szczegóły - Sanytol Odplamiacz. Dezynfekuje i usuwa nieprzyjemne zapachy 450 g

  • Producent: Sanytol
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3045206382007
  • EAN: 3045206382007
  • Wymiary: 11.3 x 9.8 x 9.8 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Odplamianie i dezynfekcja w pralce:

  • Dodać 5g/L proszku (60g - 2 pełne miarki) do zwykle stosowanego detergentu w szufladzie dozyjącej i ustawić wybrany cyk prania.

Odplamianie w praniu ręcznym:

  • Do 4L ciepłej wody (20C) w misce dodać i rozpuścić jedną, pełną miarkę (30g) proszku. Moczyć odzież przez 30 minut, a następnie wyprać stosując zwykle używany detergent i wypłukać.

Przechowywać tylko w oryginalnych, szczelnie zamknietych opakowaniach, w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>