Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Książka Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie pomaga osobom zdobywającym zawód technik organizacji reklamy przygotować się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.26/AU.29. Mogą z niej korzystać zarówno uczniowie...
32,66 * 33,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 31,85 zł

Opis

Książka Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie pomaga osobom zdobywającym zawód technik organizacji reklamy przygotować się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.26/AU.29. Mogą z niej korzystać zarówno uczniowie techników, jak i słuchacze zawodowych kursów kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się do egzaminu samodzielnie.

Książka ma 304 strony i składa się z czterech części:

  • część I stanowi repetytorium, czyli omówienie najważniejszych zagadnień, jakie należy powtórzyć przed egzaminem potwierdzającym kwalifikację A.26/AU.29;
  • część II zawiera 10 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru;
  • część III obejmuje 10 zadań praktycznych;
  • cześć IV zawiera 4 arkusze egzaminacyjne, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.

Łącznie w całej książce jest 560 zadań zamkniętych i 14 zadań praktycznych.


O autorkach

Małgorzata Drygała – absolwentka Akademii Ekonomicznej na kierunku "Gospodarka Narodowa". Ukończyła studia podyplomowe z informatyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczyciel dyplomowany w zakresie przedmiotów ekonomicznych z ponad dwudziestoletnim stażem pracy. Przygotowuje młodzież do egzaminów zawodowych w zakresie kwalifikacji A.26 / AU.29, A.35 / AU.35 i A.65 / AU.65 w szkole średniej i policealnej we Wrocławiu. Opiekun samorządu uczniowskiego, członek zespołu ds. promocji szkoły. Współpracuje z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, przygotowując młodzież do Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych".

Anna Terejko – absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku "Marketing i zarządzanie". Ukończyła studia podyplomowe na kierunku "Reklama i public relations dla nauczycieli" w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Członek zespołu ds. promocji szkoły. Praktyk z kilkuletnim stażem pracy w branży reklamowej i sprzedażowej. Nauczyciel przedmiotów zawodowych w zakresie kwalifikacji A.26 / AU.29 i A.27 / AU.30. Przygotowuje młodzież do egzaminów zawodowych w zakresie tych kwalifikacji. Posiada uprawnienia egzaminatora w zakresie egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik organizacji reklamy. Współpracuje z Okręgową Komisją Egzaminacyjną we Wrocławiu w charakterze egzaminatora. Realizuje wiele projektów, współpracując m.in. z jednostkami miejskimi i przedstawicielami sektora non profit.

FAQ

Sekcja zadawanych pytań i odpowiedzi

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Pozycja Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie została opracowana przez Wydawnictwo Ekonomik.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została wydana w 2019 r. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Kwalifikacja A.26/AU.29. Sprzedaż produktów i usług reklamowych. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>