Szczęśliwi, którzy szukają prawdy: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Podręcznik Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Podręcznik zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie oraz propozycje quizu na podsumowanie każdego rozdziału. Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć...
30,54 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,04 zł

Opis

Podręcznik

Obejmuje 60 jednostek tematycznych. Podręcznik zawiera stałe elementy: fragment Pisma Świętego, tekst narracyjny, Módl się, Zaśpiewaj, Zastanów się, Zapamiętaj, Zadanie oraz propozycje quizu na podsumowanie każdego rozdziału.

Hasła #WARTO oraz #WIEM, ŻE pomagają uczniowi odkryć proponowaną wartość we własnym życiu. Nowoczesna grafika zachęca do zapoznania się z tematem.


Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń odzwierciedla tok katechezy zawarty w przewodniku metodycznym. Pomaga uczniom pogłębić wiedzę o Bogu przez rozwiązywanie proponowanych zadań. Zawiera zadania ułatwiające prowadzenie katechezy.

Ćwiczenia pomagają utrwalić materiał poznany podczas zajęć. Pozwalają na zindywidualizowanie procesu nauczania. Dają uczniowi możliwość samodzielnego sprawdzenia swojej wiedzy w krótkim quizie.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Za treścią książki stoją Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak, Agnieszka Sętorek.
Mamy szeroki wybór podręczników stworzonych przez tej grupyautorów. Niewielka liczba autorów publikuje powyżej 10 książek w swojej karierze. Wybrany autor należy do elity, która zbliża się do tego rekordu. Wskazuje to na niezwykłe zaangażowanie w edukację. Wachlarz tytułów dowodzi szerokiej wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Autorzy podręczników często stają się autorami wielu książek, ponieważ ich prace są dobrze przyjmowane przez nauczycieli i uczniów, co prowadzi do zapotrzebowania na więcej materiałów od tego samego autora.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Publikacja Szczęśliwi, którzy szukają prawdy: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej została wydana przez Wydawnictwo Jedność.

 
Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.

 
Do której serii podręczników szkolnych należy "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii Szczęśliwi, którzy szukają prawdy.
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, a jednocześnie logiczny.

 
Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie artykuły i przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Szczęśliwi, którzy szukają prawdy: Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy 5 szkoły podstawowej

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>