Ocet owocowy


Ocet owocowy to znakomita alternatywa dla octu spirytusowego. Jest zdrowszy i doskonale go zastępuje w kuchni, jako dodatek do potraw, a także w innych aspektach życia domowego, takich jak sprzątanie czy dbanie o urodę. Oferujemy państwu octy owocowe niefiltrowane oraz filtrowane z różnych owoców. Są to między innymi octy jabłkowe, kokosowe, a także powstałe z winogron lub ryżu.

Ocet owocowy – zastosowanie

Ocet owocowy podkreśla smak potraw i jest ceniony w kuchni, jako dodatek do zup i sosów. Używa się go także, jako dressingu do sałatek. Dodaje się do potraw rybnych i marynat. Bardziej wyrafinowane odmiany octu, jak ocet balsamiczny podkreślą smak daniom kuchni włoskiej, ale też będą znakomitym dodatkiem do deserów ze względu na swój słodko kwaśny posmak. Ocet owocowy dobrze sobie radzi również w pracach domowych, neutralizuje brzydkie zapachy, pomaga w utrzymaniu czystości. Można go także dodać do wody i taką mieszanką spłukiwać włosy po myciu, co nada im blasku.

Opakowanie

W naszej ofercie znajdą państwo octy w opakowaniach różnej wielkości. Najmniejsza pojemność to 250 ml, a największa 750 ml. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, każdy może wybrać ilość odpowiednią do swoich potrzeb.

Producenci

Przywiązujemy dużą wagę, by nasze produkty pochodziły wyłącznie od zaufanych producentów, dbających o wysoką jakość i ekologiczne podejście do procesów produkcji. W naszej ofercie znalazły się octy owocowe takich uznanych marek jak Bio Food czy Alce Nero, które dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji ekologicznej żywności wypuszczają na rynek produkty najwyższej klasy. Inne nasze artykuły pochodzą od mniej znanych w Polsce, ale już docenionych na świecie marek, które również gwarantują wysoką jakość swoich produktów.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe