Pieczenie chleba i bułek


Pieczywo – niezast±piony element ¶niadania, lunchu czy kolacji. W ostatnim czasie przygotowywanie pożywnych i kolorowych kanapek znów stało się modne, a wokół powstało mnóstwo kawiarni i barów specjalizuj±cych się w ¶niadaniowym menu. Zapach ¶wieżo wypieczonych bułek i chleba jest dla niektórych jednym z najpiękniejszych zapachów na ¶wiecie, a pierwszy kęs ¶wieżego pieczywa doceniaj± nie tylko miło¶nicy kuchennych rewolucji.

Z my¶l± o wielbicielach domowych wypieków postanowili¶my zebrać w jednym miejscu wszystkie produkty, które pozwol± na przygotowanie chleba czy bułek własnego wypieku. Zdajemy sobie sprawę z różnych preferencji żywieniowych zwi±zanych nie tylko ze stylem życia, ale także z ograniczeniami w diecie spowodowanymi kwestiami zdrowotnymi, dlatego postawili¶my, jak zwykle, na różnorodno¶ć. Oto przykłady:

  • M±ka orkiszowa typ 700 marki Targroch,
  • Cukier waniliowy bezglutenowy od Celiko,
  • M±ka pszenna chlebowa typ 750 marki Bio Harmonie,
  • Sól himalajska różowa drobna od Big Nature,
  • M±ka z pszenicy durum (semolina) od Bio Planet,
  • M±ka jaglana bezglutenowa od NaturAvena.

Produkty, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym to starannie wyselekcjonowane propozycje pochodz±ce od czołowych polskich i europejskich producentów. Doceniamy wysok± jako¶ć produktów, etyczne metody produkcji i ceny przyjazne współczesnemu konsumentowi. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie w Bee dokładnie to, czego szuka. Życzymy smacznych, domowych wypieków!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe