Vivio Soda oczyszczona 1 kg

Proszek złożony z białych, nieprzeźroczystych, drobnych kryształów o strukturze jednostkowej lub bardzo drobnych kryształków. Składniki: Sodium bicarbonate Informacja alergenna: Na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Sposób...

3.99 zł

-20%

4.99 zł

Cena za kg : 3.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Chociaż soda oczyszczona była stosowana w gospodarstwach domowych już dużo wcześniej, dzisiaj przeżywa swój prawdziwy renesans. Niestety zwykle jest dostępna jedynie w małych saszetkach, które mogą znaleźć zastosowanie tylko do pieczenia ciast. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy sodę, która znajduje się w opakowaniu o pojemności aż 1000 g. Dzięki temu raz zakupiony produkt starczy na długi czas. Ponadto opakowanie zostało wyposażone w praktyczny system otwierania i zamykania, dzięki czemu produkt służy do wielokrotnego użytku.

Właściwości sody oczyszczonej

Soda oczyszczona jest uniwersalnym produktem i znajduje swoje zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również kosmetyce i ogólnie w gospodarstwie domowym. W kosmetyce sodę oczyszczoną można wykorzystać m.in. do:

 • Produkcji naturalnych antyperspirantów,
 • Domowego peelingu ciała i twarzy.

W kuchni zaś z powodzeniem sprawdzi się do:

 • Pieczenia,
 • Usuwania nieprzyjemnych zapachów,
 • Czyszczenia osadów, np. z umywalki kuchennej,
 • Odświeżania drewnianych przedmiotów np. deski do krojenia,
 • Skomponowania własnego domowego płynu do mycia różnych powierzchni.

Nie można zapomnieć również o zastosowaniu sody oczyszczonej w łazience. Z jej pomocą z powodzeniem usunie się zabrudzenia z wanny, a także zniweczy nieprzyjemne zapachy pochodzące z pralki. W przypadku prania białych ubrań tzw. orzechami piorącymi można śmiało dodać do bębna sody – dzięki temu pranie pozostanie śnieżnobiałe.

Oferowana w sklepie Bee.pl soda oczyszczona to soda bez żadnych zbędnych dodatków.

Składniki: Sodium bicarbonate

Informacja alergenna: Na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Sposób przechowywania: Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w pomieszczeniu o wilgotności 30 – 70%, w temperaturze < 35ºC. opakowania jednostkowe powinny być ułożone na paletach. Chronić przed wilgocią. W czasie przechowywania i transportu może tworzyć miękkie, łatwo rozkruszające się zbrylenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Produkt nie jest sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie w myśl obowiązujących przepisów.

Dane dystrybutora: ″RADZIOWI″ Sp. z o.o., 42-200 Częstochowa, ul. Piotra Skargi 45, NIP: 686-168-73-52

Szczegóły - Vivio Soda oczyszczona 1 kg

 • Producent: Vivio
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902115106071
 • EAN: 5902115106071

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt