Vivio Soda oczyszczona 1 kg

Chociaż soda oczyszczona była stosowana w gospodarstwach domowych już dużo wcześniej, dzisiaj przeżywa swój prawdziwy renesans. Niestety zwykle jest dostępna jedynie w małych saszetkach, które mogą znaleźć zastosowanie tylko do pieczenia ciast. Dlatego w naszym sklepie internetowym oferujemy sodę,...

6.49 zł

-7%

6.99 zł

Cena za kg : 6.49zł

Dodaj do schowka

Opis

Zastosowanie produktu
Soda oczyszczona to produkt, którego ze względu na jego popularność płynącą z wielu możliwości praktycznego zastosowania w codziennych czynnościach nie trzeba nikomu przedstawiać. Soda jest bowiem od dawna nieocenioną pomocą w kuchni - dzięki swoim właściwościom spulchniającym może być stosowana w trakcie gotowania, jednak używa się jej także jako dodatek do środków czystości czy też różnego rodzaju odplamiaczy.
Soda wykorzystywana w gotowaniu przede wszystkim ma za zadanie zwiększyć objętość potrawy oraz spulchnić jej strukturę. Zabieg ten sprawia, że potrawy stają się bardziej puszyste, a przez to zdecydowanie delikatniejsze w smaku i bardziej puszyste.
W przypadku używania sody oczyszczonej jako środka czystości lub odplamiacza główną rolę odgrywają właściwości mające za zadanie pochłanianie zapachu. Dzięki temu soda pomoże pozbyć się nieprzyjemnej woni na naczyniach czy innych powierzchniach takich jak np. płytki. Kolejnym atutem w czyszczeniu sodą jest możliwość odplamiania zabrudzonych tkanin.
Przykładowe zastosowanie sody w czyszczeniu
Wykorzystanie sody jako odplamiacza:
Do ? szklanki wody wsypujemy od 3 do 4 łyżek sody oczyszczonej Vivio. Podczas mieszania powinna powstać papka przypominająca pastę. Nakładamy ją na zabrudzone miejsca i odstawiamy na kilkanaście minut. Soda pochłonie w tym czasie nieprzyjemny zapach i ułatwi pozbycie się plamy podczas czyszczenia.
Zawartość produktu
Soda Vivio sprzedawana jest w opakowaniu 1 kg.
Producent - Vivio
Marka Vivio skupia swoją działalność na produktach wspierających gospodarstwa domowe, przy czym ważne jest, aby stosowane metody produkcji były zgodne z zasadami ekologicznego postępowania.

Składniki - Vivio Soda oczyszczona 1 kg

Sodium bicarbonate

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach, w pomieszczeniu o wilgotności 30 - 70%, w temperaturze < 35C. opakowania jednostkowe powinny być ułożone na paletach. Chronić przed wilgocią. W czasie przechowywania i transportu może tworzyć miękkie, łatwo rozkruszające się zbrylenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Produkt nie jest sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie w myśl obowiązujących przepisów.

Informacja alergenna

Na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Dane producenta/dystrybutora

RADZIOWI Sp. z o.o., 42-200 Częstochowa, ul. Piotra Skargi 45, NIP: 686-168-73-50

Recenzje

Ocena 

Wszystko przebiegło sprawnie, prawidłowo, rzetelnie. Produkt spełniający moje oczekiwania. Polecam.

Ocena 

Dobry zakup, szybka obsługa i bardzo dobrze zabezpieczone zakupy. Polecam!!!

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Vivio Soda oczyszczona 1 kg

  • Producent: Vivio
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902115106071
  • EAN: 5902115106071
  • Wymiary: 26 x 15 x 8 cm