Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Najnowsze wydanie zeszytu ćwiczeń „Żyję i działam bezpiecznie” jest zgodne z nową podstawą programową z 2022 r., wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 r. i aktualnymi regulacjami w zakresie obronności. Pomaga utrwalić i sprawdzić wiedzę...
23,11 * 25,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,32 zł

Opis

Najnowsze wydanie zeszytu ćwiczeń „Żyję i działam bezpiecznie” jest zgodne z nową podstawą programową z 2022 r., wytycznymi resuscytacji krążeniowo-oddechowej wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 r. i aktualnymi regulacjami w zakresie obronności. Pomaga utrwalić i sprawdzić wiedzę zdobytą na lekcjach. Dzięki miejscom na notatki może zastąpić zeszyt przedmiotowy.

  • Ułatwia naukę dzięki ciekawym, urozmaiconym ćwiczeniom o różnorodnej formie.
  • Umożliwia szybkie i łatwe powtórzenie materiału z lekcji dzięki zadaniom w formie algorytmów oraz ilustracji z opisami.
  • Pomaga utrwalić umiejętności praktyczne dzięki czytelnym zdjęciom odwołującym się do informacji w podręczniku.
  • Zawiera optymalną liczbę zadań, które zostały dobrane tak, aby można je było wykonać w krótkim czasie, zarówno w domu, jak i na lekcji.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum"?
Autorami książki są Jarosław Słoma, Danuta Słoma.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie oglądanego produktu.

 
O wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, zapewniający najnowsze pomoce edukacyjne. Poprzez nietypowe podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych w całym kraju.
 
Do którego przedmiotu jest przeznaczona ta publikacja?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest edukacja dla bezpieczeństwa.

 
Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Żyję i działam bezpiecznie. Zeszyt ćwiczeń do edukacji dla bezpieczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>