Smoczki do butelek

Jest 9 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 5,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,68 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 4,95 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 25,03 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 6,17 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,08 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,08 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 45,00 zł
wysyłka w 5 dni
najniższa cena z 30 dni: 28,80 zł

W Bee.pl dbamy, by karmienie niemowląt było przyjemnym rytuałem dla rodziców i dzieci. Dostępne w naszym asortymencie smoczki do butelek to atestowane produkty, maksymalnie ograniczające ryzyko zakrztuszenia się pokarmem. Dzięki nim niemowlęta bardzo łatwo przyzwyczają się do przyjmowania jedzenia z butelki – kształt smoczków zbliżony jest do budowy piersi, a otwory do pobierania mleka zapobiegają nadmiernemu przelewaniu się płynu. Komfort karmienia może być jeszcze wyższy!

Wybierz bezpieczny smoczek do butelki dla dziecka

Smoczki do butelek dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zrobiono ze specjalnych tworzyw bezpiecznych dla niemowląt. Stanowią one doskonałą ochronę przed przegryzieniem, dodatkowo dopasowując się do ust dziecka. W ofercie posiadamy produkty o różnej specyfice – nasze smoczki cechują się na przykład specjalnymi właściwościami antykolkowymi lub wybraną szybkością przelewania pokarmu. Nie ma więc bezpieczniejszej metody na naukę picia mleka z butelki!

Smoczki dynamiczne do karmienia

Osobną kategorią smoczków szczególnie polecanych dla niemowląt są smoczki dynamiczne. Co je wyróżnia? Przede wszystkim są inaczej zbudowane - warstwa silikonu na gumce do ssania jest niejednorodna, przypominając pierś matki. Dynamiczny smoczek niejako wymusza naturalne ssanie, umożliwiając jednocześnie dziecku swobodne oddychanie i przełykanie śliny i zapobiegając zagryzaniu gumowej części. Taki smoczek do złudzenia przypomina naturalny kobiecy sutek - wyposażony został nawet w sieć wewnętrznych wypustek imitujących kanaliki laktacyjne - i podobnie jak on zgodnie z potrzebą rozciąga się i kurczy.

Wśród dynamicznych smoczków do karmienia w naszej ofercie znajdziesz m.in.: smoczek dynamiczny do karmienia Trójprzepływowy 3m+ Lovi.

Smoczki antykolkowe do butelki

Smoczki antykolkowe to kolejna ważna grupa końcówek do butelek dziecięcych. Podobnie jak smoczki dynamiczne, mają one kształt przypominającą kobiecą pierś, ale wyróżnia je dodatkowa funkcjonalność. Smoczek antykolkowy posiada bowiem specjalne otwory wentylujące, które wyrównują ciśnienie w butelce podczas karmienia. Dzięki temu w butelce nie powstaje próżnia, co chroni dziecko przed kolkami. Przykładem takiego smoczka jest np. smoczek antykolkowy do butelek szerokootworowych wolny marki Babyono, który posiada potrójny system odpowietrzania.

Dzięki smoczkom z Bee.pl niemowlę może być karmione butelką bez zbędnego stresu – stabilny system mocowania smoczków, a przede wszystkim wybrana szybkość przelewania pokarmu dają rodzicom gwarancję bezpieczeństwa ich dziecka. Szczelnie zapakowane produkty nie mają kontaktu z czynnikami z zewnątrz, a przede wszystkim pozwalają na szybkie i dokładne czyszczenie po każdym użyciu. Specjalny system antykolkowy zastosowany w wybranych produktach zapobiega połykaniu powietrza wraz z pokarmem przez dziecko – dzięki temu ryzyko wystąpienia kolki redukowane jest do minimum.

© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe