Smoczki do butelek

Jest 11 produktów.

W Bee.pl dbamy, by karmienie niemowląt było przyjemnym rytuałem dla rodziców i dzieci. Dostępne w naszym asortymencie smoczki do butelek to atestowane produkty, maksymalnie ograniczające ryzyko zakrztuszenia się pokarmem. Dzięki nim niemowlęta bardzo łatwo przyzwyczają się do przyjmowania jedzenia z butelki – kształt smoczków zbliżony jest do budowy piersi, a otwory do pobierania mleka zapobiegają nadmiernemu przelewaniu się płynu. Komfort karmienia może być jeszcze wyższy!

Smoczki do butelek dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego zrobiono ze specjalnych tworzyw bezpiecznych dla niemowląt. Stanowią one doskonałą ochronę przed przegryzieniem, dodatkowo dopasowując się do ust dziecka. W ofercie posiadamy produkty o różnej specyfice – nasze smoczki cechują się na przykład specjalnymi właściwościami antykolkowymi lub wybraną szybkością przelewania pokarmu. Nie ma więc bezpieczniejszej metody na naukę picia mleka z butelki!

Dzięki smoczkom z Bee.pl niemowlę może być karmione butelką bez zbędnego stresu – stabilny system mocowania smoczków, a przede wszystkim wybrana szybkość przelewania pokarmu dają rodzicom gwarancję bezpieczeństwa ich dziecka. Szczelnie zapakowane produkty nie mają kontaktu z czynnikami z zewnątrz, a przede wszystkim pozwalają na szybkie i dokładne czyszczenie po każdym użyciu. Specjalny system antykolkowy zastosowany w wybranych produktach zapobiega połykaniu powietrza wraz z pokarmem przez dziecko – dzięki temu ryzyko wystąpienia kolki redukowane jest do minimum.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe