Pozostałe soczewice

Jest 8 produktów.

Każda soczewica to pyszny, wartościowy dodatek do posiłków. W Bee posiadamy wiele różnych rodzajów soczewicy, dzięki którym zawsze znajdziesz tą, która pasuje do Twojej kuchni. Soczewica żółta? A może brązowa? U nas kupisz je z łatwością! Oferujemy soczewicę różnych producentów, w tym ekologiczne produkty firmy Bio Planet lub soczewicę znanej firmy Horeca.

Soczewica to świetne, dodatkowe źródło białka w posiłku. Zatem doskonale sprawdza się zarówno w kuchni wegetariańskiej, jak i mięsnej. Zawiera cenny błonnik roślinny i wiele witamin, dzięki którym wybierając soczewicę, masz pewność, że dbasz o swoje zdrowie. Soczewica jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcieliby wprowadzić nieco odżywczych strączków do swojego jadłospisu, ale nie mają wiele czasu na gotowanie. Soczewica nie wymaga długiego moczenia i gotuje się naprawdę szybko!

Oprócz tego soczewica jest po prostu pyszna! Nie da się nie dostrzec jej potencjału kulinarnego! Często bywa wykorzystywana jako farsz do pierogów lub pieczeni. Z soczewicy można stworzyć różnorodne pasty, zupy krem, curry i wiele innych aromatycznych dań. W zależności od wybranej soczewicy można eksperymentować ze smakiem dania.

Żółta soczewica to ta, z której najszybciej stworzysz miękkie wypełnienie innych potraw lub zupę - szybko się rozpada w gotowaniu i nie ma mocnego smaku. Czarna soczewica beluga to idealna odmiana do sałatek czy warzywnych potrawek. Nie rozpada się, a wyglądem przypomina kawior, sprawiając tym samym, że nawet prosty posiłek prezentuje się nietuzinkowo.

Wykorzystaj je w swojej kuchni! Z pewnością nie pożałujesz! Zamów swoją ulubioną soczewicę na Bee.pl!

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe